Dom i ogród

Przygotowaliśmy dla was artykuły, które okażą się przydatne w sprawach dotyczących domu, mieszkania i ogrodu, znajdziecie je właśnie w tym dziale.

  Wyposażenie mieszkania dla seniora

  Jak urządzić dom dla osoby starszej, tak aby był funkcjonalny i wygodny? O czym pamiętać kupując lub zamieniając mieszkanie? Czego unikać? O tym wszystkim przeczytacie w naszych treściach.

  Podpowiemy na jakie sprzęty postawić, aby ułatwić sobie życie i jak wyposażyć łazienkę, aby była dostosowana do potrzeb osoby starszej.

  Znajdziecie tu także wskazówki jak oszczędzić np. na prądzie oraz jak segregować śmieci.

  Kwiaty w ogrodzie i na balkonie

  Publikujemy także poradniki dotyczące roślin. Pojawiają się w nich informacje jakie rośliny domowe oczyszczają powietrze, a także które gatunki kwiatów będą pięknie wyglądały w ogrodzie i na balkonie.

  Ozdoby do domu - DIY

  Oprócz tego będziecie mogli także poznać sposoby na przygotowanie ozdób do domu. Popularne ostatnio Do It Yourself, czyli Zrób to sam nie będzie miało przed wami tajemnic, a dekoracje ścian czy mebli staną się elementem stałym wyposażenia waszego mieszkania. Znajdziecie tu także informacje jak samodzielnie przygotować ozdoby świąteczne takie jak ozdoby na choinkę czy drobiazgi kojarzące się z Wielkanocą.