Jak dbać o urodę w dojrzałym wieku?

O urodę warto dbać w każdym wieku. Zdrowa i piękna cera po 50-tce? Dlaczego nie!

  Jeśli nie chcesz żeby twoja uroda, odzwierciedlała mijające lata i chcesz poprawić jej stan zdrowia w tej kategorii znajdziesz wiele ciekawych artykułów.

  Radzimy jak pozbyć się zmarszczek, jak dobrać i stosować krem przeciwzmarszczkowy oraz zdradzamy sposoby na domowe sposoby pielęgnacji ciała i oczyszczania skóry.

  Znajdziecie tu także wskazówki odnośnie diety, dzięki którym wzmocni się wasza skóra, włosy i paznokcie.

  Siwe włosy

  Choć siwe włosy to ostatni krzyk mody, nie każda kobieta czuje się w takim kolorze komfortowo. Dlaczego na starość siwiejemy i jakie są sposoby na siwiejące włosy? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w artykułach zamieszczonych w tym dziale. Podpowiemy też jak farbować włosy i jak dbać o siwiejące włosy. Poruszymy też temat wypadania włosów u seniorów.

  Cera, szyja i dekolt seniorki

  W codziennej pielęgnacji nie można zapominać o szyi i dekolcie. Skóra w tych miejscach jest cienka i to najczęściej po niej widać upływające lata. Dlatego też przygotowaliśmy dla was artykuły o tej tematyce.

  Oprócz tego znajdziecie tutaj też pomysły na makijaż i kreacje na sylwestrową i karnawałową zabawę, podpowiemy też jak zrobić letni makijaż dla seniorki, który jednocześnie chroni i pielęgnuje.

  W sezonie letnim przydatne mogą okazać się publikacje o bezpiecznym opalaniu po 50-tce i pielęgnacji stóp.