Redakcja Cafesenior

Serwis Cafesenior.pl jest prowadzony przez doświadczony zespół redakcyjny. Tworzą go ludzie z pasją i zaangażowaniem, przekazują swoją wiedzę, poświęcając dużą uwagę zawartości merytorycznej i rzetelności informacji. Dla naszych czytelników znajdują ciekawe tematy ze świata i kraju, opisują ciekawe historie, publikują porady na temat zawiłości prawnych oraz wskazówki dotyczące zdrowego trybu życia.
  Joanna Barczykowska-Tchorzewska
  Redaktor naczelna medme.pl&cafesenior.pl
  Autorka licznych wywiadów, artykułów oraz reportaży poświęconych zdrowiu i medycynie. Wyróżniona w konkursie Dziennikarz Medyczny Roku 2015 przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia. W latach 2009-2010 związana z Gazetą Wyborczą, od 2010 do 2015 roku odpowiadała za dział zdrowie w serwisach i dzienniku „Polska The Times Dziennik Łódzki”. Od 2016 roku związana ze spółką Pharma Partner, gdzie odpowiada za rozwój serwisów cafesenior.pl oraz medme.pl
  Katarzyna Pawlik
  Redaktor SEO
  Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała w agencji PR. Od kilku lat copywriterka, głównie w tematyce medycznej. Od 2018 roku pełni funkcję redaktora SEO w spółce Pharma Partner. W wolnych chwilach miłośniczka Netflixa, kryminałów i kuchni włoskiej.
  Dominika Urbaniak
  Redaktor ds. projektów komercyjnych
  Absolwentka Dziennikarstwo na Uniwersytecie Łódzkim. Szlifowała swoje umiejętności jako copywriterka w branży medycznej, a następnie jako redaktor w portalu o tematyce zdrowotnej. W Pharma Partner odpowiedzialna za projekty komercyjne oraz redakcyjny rozwój serwisów. W wolnych chwilach ucieka w świat historii.
  Andrzej Boratyński
  Wydawca serwisów internetowych
  Absolwent historii oraz dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Łódzkim oraz grafiki komputerowej na Politechnice Łódzkiej. W Medme.pl od 2017 roku, jest odpowiedzialny za rozwój serwisu i zwiększanie popularności wśród internautów. Zainteresowania: II wojna światowa, futbol i sporty walki. Prywatnie szczęśliwy tata.
  Joanna Woźniak
  Copywriterka
  Dziennikarka, copywriterka, przez blisko pół dekady redaktor i wydawca serwisu internetowego Dziennika Łódzkiego. Współpracowała z łódzkim ośrodkiem TVP. Absolwentka Filozofii oraz Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Łódzkim. W wolnych chwilach fotografuje kontrasty ulicy i eksperymentuje w kuchni.
  Piotr Brzózka
  Dziennikarz
  Dziennikarz, autor tysięcy publikacji o tematyce ekonomicznej, politycznej, społecznej oraz medycznej. Przez 15 lat związany z Dziennikiem Łódzkim i Polska TheTimes. Z wykształcenia socjolog stosunków politycznych, absolwent Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego. Po godzinach fotografuje, projektuje, maluje, tworzy muzykę.
  Olga Tomaszewska
  Dziennikarka
  Dyplom dziennikarza zdobyła w 2009 roku, a od 2005 r. nieprzerwanie pisze i redaguje. Pracowała dla „Mojego Miasta Pabianice”, jako dziennikarz, redaktor, zastępca redaktora naczelnego i PR-owiec, współpracowała z „Nowym Życiem Pabianic" i licznymi portalami o tematyce zdrowotnej, tworząc dla tych podmiotów artykuły. Jeśli nie pisze, wygina się na macie ćwicząc hatha jogę.
  Jolanta Woźniak
  Copywriterka, Prawniczka
  Absolwentka Prawa na Uniwersytecie Łódzkim. Pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywała, jako pracownik Działu Penitencjarnego i Organizacyjno-Prawnego w Areszcie Śledczym w Łodzi. Od 2004 roku Zastępca Prezesa i Członek Zarządu w Miejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Od kilku lat copywriterka, głównie w tematyce prawnej, ale i medycznej i parentingowej. Prywatnie szczęśliwa mama i miłośniczka dobrego kina.
  Justyna Gabrysiak-Kula
  Copywriterka
  Absolwentka kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Pierwsze, małe kroczki dziennikarskie stawiała jeszcze w szkole podstawowej, współtworząc audycje dla dzieci w Radiu Łódź. Pisać uwielbia od zawsze. Jej inne pasje to pieczenie tortów, czytanie książek i działalność rękodzielnicza.