Cafesenior kontakt

Wydawcą portalu Cafesenior.pl jest spółka Pharma Partner Sp. z o.o, która jest częścią Pelion Healthcare Group.

DANE ADRESOWE:
Pharma Partner Sp. z o.o.

ul. Zbąszyńska 3, 91-342 Łódź,

NIP: 9471975869,

KRS: 0000321925

REDAKCJA – KONTAKT Z REDAKCJĄ CAFESENIOR.PL
Redaktor naczelna: Joanna Barczykowska-Tchorzewska, email: joanna.barczykowska@pharmapartner.com.pl

Redaktor SEO: Katarzyna Pawlik, email: katarzyna.pawlik@pharmapartner.com.pl

Redaktor ds. komercyjnych: Dominika Urbaniak, email: dominika.urbaniak@pharmapartner.com.pl

Redakcja email: kontakt@cafesenior.pl

REKLAMA – KONTAKT Z DZIAŁEM SPRZEDAŻY
Kierownik sprzedaży serwisów: Daria Sóboczewska, mobile: 607 572 224, e-mail: daria.soboczewska@pharmapartner.com.pl

Junior Account Manager: Eliasz Kostrzewski, email: eliasz.kostrzewski@pharmapartner.com.pl

Junior Account Manager: Aleksandra Kwaśniewska, tel. +48 727 500 306, email: aleksandra.kwasniewska@pharmapartner.com.pl

​​Czekamy na Wasze uwagi i propozycje współpracy.

 
Inspektor Ochrony Danych Osobowych
e-mail: IOD@cafesenior.pl

 

 

Drodzy czytelnicy,

to portal o Was i dla Was. Dlatego bardzo liczymy na Wasze opinie i uwagi na temat naszego serwisu, dzięki którym z każdym dniem, tygodniem i miesiącem CafeSenior.pl będzie stawał się coraz lepszy.

Czekamy na Państwa e-maile pod adresem:

kontakt@cafesenior.pl

Z przyjemnością zapoznamy się z Państwa propozycjami tematycznymi. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do współpracy – z przyjemnością będziemy publikować Państwa teksty.

Czytamy WSZYSTKIE wiadomości.

Redakcja CafeSenior.pl

 

 
Drogi Czytelniku, Twoja prywatność i bezpieczeństwo są dla nas priorytetowe dlatego prosimy o zapoznanie się z informacją o Twoich danych osobowych.

 

Kto jest administratorem Twoich danych?

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych jest Pharma Partner sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Zbąszyńska 3, 91-342 Łódź (dalej jako „Pharma Partner” lub „Administrator”), Telefon kontaktowy +422007596, adres e-mail: kontakt@cafesenior.pl. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych. Inspektorem ochrony danych jest Michał Kurowski, z którym można kontaktować się pisząc na adres IOD@cafesenior.pl.

 

Dlaczego chcemy przetwarzać Twoje dane?

Podanie danych jest dobrowolne i jest warunkiem udzielenia odpowiedzi na wiadomości przesłane przez Panią/ Pana za pośrednictwem strony www.cafesenior.pl, a ich niepodanie uniemożliwi udzielenie odpowiedzi. Dane będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane wiadomości (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora), marketingu (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora) oraz ustalania i dochodzenia ewentualnych roszczeń (podstawa prawna: prawnie uzasadniony interes administratora).

 

Kto będzie miał dostęp do Twoich danych?

W stosownych przypadkach odbiorcami Pani/ Pana danych mogą być zewnętrzni dostawcy usług (np. dostawcy usług IT). Dostawcy usług mogą działać w krajach, które nie zapewniają takiego samego poziomu ochrony danych, jaki istnieje w Pani/ Pana kraju zamieszkania, lecz Pharma Partner podejmie wszelkie konieczne działania, aby zapewnić, że zostanie zachowany poziom ochrony zgodnie z obowiązującym prawem.

Pani/Pana dane osobowe będą przekazywane do państwa trzeciego na podstawie Decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016/1250 z dnia 12 lipca 2016 r. przyjętej na mocy dyrektywy 95/46/WE Parlamentu Europejskiego i Rady, w sprawie adekwatności ochrony zapewnianej przez Tarczę Prywatności UE-USA (notyfikowana jako dokument nr C(2016) 4176) (Tekst mający znaczenie dla EOG). Ma Pani/ Pan prawo do uzyskania kopi danych osobowych przekazywanych do państwa trzeciego. W tym celu należy skontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych.

Dane będą przechowywane przez okres: do czasu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedawnienia ewentualnych roszczeń oraz wymagany właściwymi przepisami prawa.

 

Jakie masz prawa w stosunku do Twoich danych?

Przysługuje Pani/ Panu prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia. Przysługuje Pani/ Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przysługuje Pani/ Panu prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu administratora, a także sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych na potrzeby marketingu.

 

Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych znajduje się w Polityce Prywatności serwisu cafesenior.pl.