Ubezpieczenia

Jak zabezpieczyć siebie i swoich bliskich na wypadek nieprzewidzianych zdarzeń lub chorób? Jak ubezpieczyć dom, samochód i jak nie dać się oszukać?

    Ubezpieczenie dla seniora

    Polisy dla osób starszych nieco różnią się od standardowych ofert firm ubezpieczeniowych. Zawęża się zakres ich ochrony, a także suma ubezpieczenia. Podpowiemy Ci jak wybrać ofertę. Niekiedy polisy dotyczą zabezpieczenia rodziny osoby starszej na wypadek jej śmierci i kosztów pogrzebu oraz spłatę ewentualnych zadłużeń.

    Ubezpieczenie kredytu to kolejna sprawa, o której warto pomyśleć. Kredyt dla emeryta może być dużym obciążeniem. Osoby starsze często decydują się na pożyczki, których spłaty przewyższają ich możliwości finansowe. Jeśli bank oferuje Ci kredyt gotówkowy lub pożyczkę online, pamiętaj zanim cokolwiek podpiszesz, upewnij się, że umowa i warunki są dla Ciebie jasne i korzystne. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, poproś o wsparcie doradcę bankowego, czy niezależnego eksperta. Wiele instytucji finansowych kusi szybkimi

    Ubezpieczenie domu i samochodu

    Jak ubezpieczyć dom czy mieszkanie, jak ubezpieczyć się od kradzieży i jakie ubezpieczenie samochodu wybrać? W tym dziale znajdziesz praktyczne wskazówki jak to zrobić.