Internet dla seniora

Internet daje dostęp do nieograniczonej bazy wiedzy. W sieci każdy znajdzie coś dla siebie: może zgłębiać interesujące tematy, poszerzać wiedzę w wybranej dziedzinie, rozwijać się, doszkalać, ale także spotkać w świecie wirtualnym osoby o podobnych zainteresowaniach.

    Seniorzy w Internecie poruszają się coraz lepiej i sprawniej, ale co ważne przede wszystkim coraz chętniej! To świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Można np. grać w brydża online.

    Z naszych artykułów dowiesz się, jak grać w gry on-line, wytłumaczymy Ci czym są memy internetowe i jak używać emotikon.

    Bezpieczeństwo w sieci

    Temat niezwykle ważny to bezpieczeństwo w Internecie, bycie on-line niesie też za sobą wiele niebezpieczeństw. Na CafeSenior.pl dowiesz się, jak poruszać się w Internecie, by nie dać się złapać oszustom. Zobacz, jak bezpiecznie zrobić zakupy przez Internet czy skorzystać z wyszukiwarki połączeń PKP.

    Nieważne czy masz Internet stacjonarny czy Internet bezprzewodowy, dzięki niemu możesz znaleźć w sieci masę interesujących wiadomości i tematów. Osoby w starszym wieku także blogują i mają wiele ciekawych i wartościowych historii do opowiedzenia.