Komputer dla seniora

Szukając odpowiedniego komputera często zadajemy sobie pytanie czy wybrać komputer stacjonarny, laptopa, a może wystarczy tablet? Na co tak naprawdę należy zwrócić uwagę, jak się obsługiwać nowym sprzętem i co warto o nim wiedzieć? Odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziecie właśnie tutaj.

  Komputer dla seniora

  Jak wybrać odpowiedni komputer dla seniora? Możliwości jest wiele, możemy wybrać:

  • komputer stacjonarny,
  • laptop,
  • lub tablet.

  Warto przeanalizować wszystkie opcje i sprawdzić wady i zalety każdej z nich. Na co zwrócić uwagę? W przypadku seniora znaczenie ma m.in. klawiatura oraz jakość wyświetlacza czy monitora. Trzeba też pochylić się nad rozmiarem ekranu, wielkością przycisków i danymi technicznymi.

  Jeśli jesteś seniorem i dopiero rozpoczynasz swoją drogę z komputerem, dobrym rozwiązaniem może okazać się kurs komputerowy dla seniorów. To specjalne szkolenie, na którym krok po kroku poznasz możliwości, z których będziesz później korzystać.

  Nowe technologie dla seniora

  Artykuły, które zamieściliśmy w tym dziale pomogą Ci odkryć nowe technologie. Dowiesz się co oznaczają poszczególne skróty Internetowe, co to są emotikony i co wyrażają, jak działają skróty klawiaturowe i które warto zapamiętać. Z nami komputer nie będzie miał przed Tobą tajemnic.