Wiadomości ze świata

Chcesz być na bieżąco z informacjami? Jesteś ciekawy świata? W tej kategorii znajdziesz ciekawe wiadomości ze świata. Publikujemy zarówno historie ciekawych seniorów, opisujemy ich pasje i sukcesy, jak i informacje dotyczące wydarzeń czy badań.

  Co dzieje się na świecie?

  Dlaczego w Japonii żyje najwięcej stulatków na świecie? Jakie rekordy biją ludzie na świecie? Jak wybrać się w podróż dookoła świata? Gdzie seniorom żyje się najlepiej i w którym kraju najłatwiej się zestarzeć?

  Odpowiedzi na te pytani znajdziecie w artykułach w tej kategorii. Postaramy się informować Was na bieżąco w ważnych sprawach.

  Senior za granicą

  Publikujemy wiadomości oparte na ciekawych badaniach naukowców z całego globu, dzięki nam dowiecie się dlaczego pracodawcy wolą zatrudniać seniorów, co osoby po 50-tce najczęściej kupują przez Internet oraz dlaczego kobiety są szczęśliwsze od mężczyzn.

  Opiszemy też ciekawe sylwetki osób, dla których wiek to tylko liczba. Będziecie mogli poznać m.in. 90-letnią podróżniczkę Baba Lenę, najstarszą kulturystkę na świecie czy 85-letniego Japończyka, który ukończył triathlon Ironmana.