PORTAL DLA SENIORÓW
 

Cafesenior o nas

CAFESENIOR – PORTAL DLA SENIORÓW

CafeSenior.pl to serwis internetowy dla aktywnych seniorów. Od 2012 roku prowadzi go spółka Pharma Partner, wydawca takich serwisów jak: medme.pl (ponad 1 mln Czytelników/miesięcznie), cogninet.eu, Internetowa Szkoła Rodzenia.

 

CafeSenior.pl powstał z myślą o dojrzałych Czytelnikach, którzy są aktywni i ciekawi świata oraz chcą rozwijać swoje pasje. Naszą misją jest edukowanie i inspirowanie seniorów, dlatego każdego dnia dostarczamy rzetelne porady i informacje.

 

CAFESENIOR.PL TO:

Porady zdrowotne. Artykuły na temat zdrowia i urody w dojrzałym wieku.

Porady prawne. Wyjaśniamy i przybliżamy zawiłości przepisów prawa np. prawo rodzinne, spadkowe, emerytalne.

Pasje i hobby. Pokazujemy niesamowite zainteresowania Czytelników z grupy 50 plus.

Nowe technologie. Pokazujemy rozwiązania i nowe technologie, które mogą ułatwić życie seniorom.

Życie intymne. To baza wiedzy na temat relacji międzyludzkich, w tym najważniejszych damsko-męskich.

Umysł. Zachęcamy do ćwiczenia kondycji mózgu.

Przepisy. Publikujemy przepisy naszych czytelników i dostarczamy kulinarnych inspiracji.

JEST NAS 100 TYSIĘCY!

Cafesenior.pl to szybko rozwijający się serwis dla najdynamiczniej rosnącej grupy internautów, czyli Czytelników w wieku 50-plus. W lutym 2018 roku serwis przekroczył liczbę 100 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

 

W listopadzie 2017 roku cafesenior.pl, na zaproszenie Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, uczestniczył w obchodach Dnia Seniora. Serwis internetowy został pokazany jako przykład przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu seniorów.

 

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ PELION HG

CafeSenior od 2012 roku należy do spółki Pharma Partner, skupiającej się na działalności e-health. Pharma Partner jest częścią Pelion S.A największej polskiej firmy w sektorze ochrony zdrowia. Powstała z inicjatywy polskich przedsiębiorców, a także w oparciu o polski kapitał.

 

W 2017 roku Pelion Healthcare Group został nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR w rankingu „Polityki” oraz Deloitte w uznaniu dla dokonań firmy w obszarze społecznej odpowiedzialności, jak również wkładu w zrównoważony rozwój.

 

Skontaktuj się z nami: Kontakt z redakcją CafeSenior.pl