Cafesenior o nas

CAFESENIOR 

CafeSenior.pl to serwis internetowy dla aktywnych osób po 50-tce. Od 2012 roku prowadzi go spółka Pharma Partner, wydawca takich serwisów jak: medme.pl (ok. 4 mln Czytelników/miesięcznie). 

CafeSenior.pl powstał z myślą o dojrzałych Czytelnikach, którzy są aktywni i ciekawi świata oraz chcą rozwijać swoje pasje. Naszą misją jest edukowanie i inspirowanie , dlatego każdego dnia dostarczamy rzetelne porady i informacje. 

CAFESENIOR.PL TO:

Porady zdrowotne. Artykuły na temat zdrowia i urody w dojrzałym wieku.

Porady prawne. Wyjaśniamy i przybliżamy zawiłości przepisów prawa np. prawo rodzinne, spadkowe, emerytalne.

Pasje i hobby. Pokazujemy niesamowite zainteresowania Czytelników z grupy 50 plus.

Nowe technologie. Pokazujemy rozwiązania i nowe technologie, które mogą ułatwić życie seniorom.

Życie intymne. To baza wiedzy na temat relacji międzyludzkich, w tym najważniejszych damsko-męskich.

Umysł. Zachęcamy do ćwiczenia kondycji mózgu.

Przepisy. Publikujemy przepisy naszych czytelników i dostarczamy kulinarnych inspiracji.

JEST NAS 100 TYSIĘCY!

Cafesenior.pl to szybko rozwijający się serwis dla najdynamiczniej rosnącej grupy internautów, czyli Czytelników w wieku 50+. W lutym 2018 roku serwis przekroczył liczbę 100 tysięcy unikalnych użytkowników miesięcznie.

W listopadzie 2017 roku cafesenior.pl, na zaproszenie Marszałka Senatu RP Stanisława Karczewskiego, uczestniczył w obchodach Dnia Seniora. Serwis internetowy został pokazany jako przykład przeciwdziałania wykluczeniu cyfrowemu osób dojrzałych. 

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ PELION HG

CafeSenior od 2012 roku należy do spółki Pharma Partner, skupiającej się na działalności e-health. Pharma Partner jest częścią Pelion S.A największej polskiej firmy w sektorze ochrony zdrowia. Powstała z inicjatywy polskich przedsiębiorców, a także w oparciu o polski kapitał.

W 2017 roku Pelion Healthcare Group został nagrodzony Srebrnym Listkiem CSR w rankingu „Polityki” oraz Deloitte w uznaniu dla dokonań firmy w obszarze społecznej odpowiedzialności, jak również wkładu w zrównoważony rozwój.

Skontaktuj się z nami!