Hobby

Co robią seniorzy na emeryturze? Jak spędzają czas wolny i co ich ciekawi? W tym dziale przeczytasz o ludziach i ich pasjach, które postanowili pielęgnować.

  Czas wolny na świeżym powietrzu

  Jeśli szukasz inspiracji jak wykorzystać czas, którego masz pod dostatkiem nasze artykuły z pewnością w tym pomogą. Znajdziesz tu artykuły o tym, jak możesz spędzić czas na świeżym powietrzu.

  Opiszemy też pomysły na międzypokoleniowe aktywności, przeczytasz o tym jak spędzić czas z wnukami podczas ferii czy majówki.

  Rękodzieło

  Może dobrym pomysłem na czas wolny okaże się dzierganie czy robienie na drutach? Jeśli jesteś fanem rękodzieła z naszych artykułów dowiesz się także kilku ciekawostek i poznasz ludzi, którzy kolekcjonują nie tylko wytwory ludzkich rąk.

  Hobby a umysł

  Dowiesz się jakie zalety ma rozwiązywanie krzyżówek czy malowanie kolorowanek dla dorosłych. Przeczytasz o blogerach, którzy dzielą się swoim hobby z innymi użytkownikami Internetu oraz poznasz historie ludzi, którzy postanowili pielęgnować swoją pasę do tańca i fotografii po 50-tce.

  Być może zainteresuje cię „sezonowe hobby” takie jak grzybobranie czy robienie przetworów, jeśli tak w tej kategorii znajdziesz przydatne porady.

  Wyjaśnimy też dlaczego hobby wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie i chęć do życia.