Makijaż na święta i karnawał zgodny z typem urody - spotkanie dla seniorek

DOZ Fundacja po raz kolejny przygotowała coś dla seniorów, tym razem spotkają się z ekspertką od kobiecej urody - Anną Orłowską, i Pauliną Wojsa blogerką. Dzięki nim seniorki poznają tajniki podstaw makijażu oraz dowiedzą się jak samodzielnie zrobić kosmetyki w domu.
Spis treści

Makijażystka, charakteryzatorka i prezenterka telewizyjna - Anna Orłowska, która współtworzy "Klinikę Urody" i TVN Style opowie gościom o podstawach makijażu. Panie będą mogły poznać różne techniki i kolory, odpowiadające danemu typowi urody. Poznają także wskazówki odnośnie pielęgnacji skóry 60+ i tuszowania mankamentów. W programie oprócz tego także makijaż na święta i karnawał i proste stylizacje fryzur.

W kolejne części seniorzy wysłuchają rad Pauliny Wojsa- blogerki i chemio-biolożki, która opowie o samodzielnym przygotowaniu naturalnych kosmetyków w domowym zaciszu. Spotkanie odbędzie się 18 grudnia w centrum handlowym Sukcesja w Łodzi o godz. 12. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

DOZ Fundacja

Dla seniorów przygotowano wcześniej także wykłady prezentowane w ramach spotkania "Odporność seniora", „Bezpieczny senior”, ”Zdrowy słuch” czy  „Myśl pozytywnie”, z którego mogli dowiedzieć się jak radzić sobie z depresją.

DOZ Fundacja cyklicznie organizuje także koncerty, z myślą o seniorach zaproszono np. Zespół Pieśni i Tańca Dobroń, Łódzką Orkiestrę Gitarową pod dyrekcją Janusza Kwiatosińskiego, czy Monikę Kamieńską, która zabrała gości w „Podróż w stylu retro”. Podczas jej koncertu zabrzmiały takie utwory jak “Rudy rydz” autorstwa Marii Koterbskiej, “List do matki” Violetty Villas, czy “Szybki Bill” Katarzyny Sobczyk.

Oprócz tego seniorzy mieli już okazję poznać bliżej m.in. temat “Zdrowego odchudzania”, podczas którego przybliżyliśmy im skuteczne techniki rehabilitacji „leniwych jelit”,a także doradzaliśmy jak mądrze i skutecznie ćwiczyć (zobacz: ćwiczenia dla seniorów). Z kolei podczas spotkania odnośnie “Zdrowego kręgosłupa” uczestnicy spotkali się z instruktorem nordic walkingu, poznali ćwiczenia dobre na kręgosłup, a gościem specjalnym był Krzysztof Cwynar.

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.
 

 

 

Spotkanie odbędzie się we wtorek (18 grudnia) w Łodzi w centrum handlowym Sukcesja przy al. Politechniki na poziomie -1 o godz. 12. Wstęp jest bezpłatny. 


Czytaj także:

4 sposoby na to, by wyglądać pięknie bez kosmetyków i cudów chirurgii

 Recepta na młodość Grażyny Wolszczak [WYWIAD]

 

Więcej z kategorii Uroda
Tabletki na wypadanie włosów. Jak zapobiec łysieniu?
Tabletki na wypadanie włosów
Łysienie telogenowe – leczenie, przyczyny i objawy
Mężczyzna zauważa objawy łysienia telogenowego
1001 sposobów na użycie fusów po kawie
Powiązane artykuły
Odciski na stopach - domowe sposoby na odciski
Szczotka pełna włosów
Sprawdź, jakie choroby mogą powodować łysienie
Łysiejący mężczyzna
Rodzaje łysienia – ich przyczyny i sposoby leczenia
Jak dobrać okulary i oprawki – do kształtu twarzy i wady wzroku
Stopy: jak o nie dbać?