Włosy z tendencją do wypadania? Wypróbuj Elseve Arginine

Spis treści

Wypadanie włosów to zupełnie normalny proces. Każdy z nas traci ich od 20 do 100 dziennie. Różnica jest bardzo duża, ponieważ zależy to od pory roku, pogody, sposobu pielęgnacji czy diety. Jeśli jednak zauważysz, że na twojej szczotce czy poduszce pojawia się coraz więcej włosów, trzeba zacząć działać. Sięgnij po Elseve Arginine Resist marki L’Oréal Paris, wyjątkowy szampon wzmacniający do włosów z tendencją do wypadania.
 

 

Reklama

Włosy z tendencją do wypadania

 

 

Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane bardzo wieloma czynnikami. Niektóre z nich są przejściowe, inne powodują, że tendencja do utraty włosów utrzymuje się długo. Takie elementy jak zła dieta możemy wyeliminować, ale już na pogodę, porę roku czy poziom hormonów nie mamy wpływu.

 

 

Możemy jednak zadbać o to, by zmniejszyć natężenie wypadania włosów. Trzeba je wzmocnić na całej długości, a co najważniejsze – zadbać o stan cebulek. Jak to zrobić? Przede wszystkim zmienić pielęgnację i przestawić się na intensywne wzmacnianie. Zawarta w szamponie wzmacniającym Elseve Arginina może błyskawicznie poprawić kondycję włosów, co znacznie ograniczy wypadanie.

 

 

 

Umów się na bezpłatne badanie słuchu! Kliknij tutaj

Jak działa znajdująca się w szamponie Elseve arginina?

 

 

 

Włosy wypadają dlatego, że ich cebulki stają się słabsze. Ubytki w ich strukturze sprawiają, że włos zaczyna się ruszać i po prostu wypada. Dlatego jedynym sposobem na zmniejszenie tego problemu jest naprawa cebulek. Znajdująca się w składzie szamponu Elseve Arginina jest właśnie takim składnikiem odbudowującym. To jeden z najważniejszych aminokwasów w naszym organizmie.

 

 

Obecna w składzie szamponu wzmacniającego Elseve Arginina jest najważniejszym budulcem wielu tkanek. Wnika także w strukturę cebulek, uzupełnia je i znacznie wzmacnia. Silniejsza cebulka nie tylko jest mniej podatna na wypadanie, lecz także o wiele lepiej odżywia włos, który staje się mocniejszy, grubszy i pełen blasku. Znajdująca się w szamponie Elseve Arginina naprawdę może na tym polu zdziałać cuda.

 

 

 

Reklama

Szampon Elseve Arginine Resist – działanie

 

 

 

To jednak nie koniec niezwykłych właściwości tego kosmetyku. Są dwie niezwykle silnie wzmacniające substancje w składzie szamponu Elseve: arginina i proteina. Ta druga także ma wpływ na zmniejszenie problemu wypadania włosów. Działanie proteiny polega jednak na czymś nieco innym. Jej zadaniem jest wspieranie pasm na długości.

 

 

Proteina to białko budulcowe, które może odbudować zniszczoną strukturę włosów. Dzięki temu nie musisz ich obcinać, by móc cieszyć się wyjątkowym efektem wzmocnienia. Kosmyki stają się wyraźnie mocniejsze. Możesz to zaobserwować po tym, że lepiej się rozczesują, mniej się kołtunią i są o wiele bardziej gładkie. Stosując szampon Elseve Arginine Resist marki L’Oréal, możesz mieć pewność, że wypadające włosy przestaną cię już prześladować.

 

Więcej z kategorii Zdrowie
Przeczytaj artykuł
Farbowanie siwych włosów
Przeczytaj artykuł
Makijaż dla kobiet dojrzałych - jak podkreślać oczy?
Przeczytaj artykuł
Letni makijaż dla seniorki - jaki jest najlepszy?
Powiązane artykuły
Pokrzywa na wypadanie włosów
Zioła na wypadanie i porost włosów – naturalne leczenie
Olejek z bursztynu na porost włosów
Wcierki na porost włosów – pomoc w leczeniu łysienia
Łysiejący mężczyzna
Transplantacja włosów sposobem na leczenie łysienia
Tabletki na wypadanie włosów
Tabletki na wypadanie włosów. Jak zapobiec łysieniu?

Reklama


Darmowe badanie słuchu!
Umów badanie online