Włosy z tendencją do wypadania? Wypróbuj Elseve Arginine

Artykuł sponsorowany

Spis treści

Wypadanie włosów to zupełnie normalny proces. Każdy z nas traci ich od 20 do 100 dziennie. Różnica jest bardzo duża, ponieważ zależy to od pory roku, pogody, sposobu pielęgnacji czy diety. Jeśli jednak zauważysz, że na twojej szczotce czy poduszce pojawia się coraz więcej włosów, trzeba zacząć działać. Sięgnij po Elseve Arginine Resist marki L’Oréal Paris, wyjątkowy szampon wzmacniający do włosów z tendencją do wypadania.
 

 

Włosy z tendencją do wypadania

 

 

Nadmierne wypadanie włosów może być spowodowane bardzo wieloma czynnikami. Niektóre z nich są przejściowe, inne powodują, że tendencja do utraty włosów utrzymuje się długo. Takie elementy jak zła dieta możemy wyeliminować, ale już na pogodę, porę roku czy poziom hormonów nie mamy wpływu.

 

 

Możemy jednak zadbać o to, by zmniejszyć natężenie wypadania włosów. Trzeba je wzmocnić na całej długości, a co najważniejsze – zadbać o stan cebulek. Jak to zrobić? Przede wszystkim zmienić pielęgnację i przestawić się na intensywne wzmacnianie. Zawarta w szamponie wzmacniającym Elseve Arginina może błyskawicznie poprawić kondycję włosów, co znacznie ograniczy wypadanie.

 

 

 

Jak działa znajdująca się w szamponie Elseve arginina?

 

 

 

Włosy wypadają dlatego, że ich cebulki stają się słabsze. Ubytki w ich strukturze sprawiają, że włos zaczyna się ruszać i po prostu wypada. Dlatego jedynym sposobem na zmniejszenie tego problemu jest naprawa cebulek. Znajdująca się w składzie szamponu Elseve Arginina jest właśnie takim składnikiem odbudowującym. To jeden z najważniejszych aminokwasów w naszym organizmie.

 

 

Obecna w składzie szamponu wzmacniającego Elseve Arginina jest najważniejszym budulcem wielu tkanek. Wnika także w strukturę cebulek, uzupełnia je i znacznie wzmacnia. Silniejsza cebulka nie tylko jest mniej podatna na wypadanie, lecz także o wiele lepiej odżywia włos, który staje się mocniejszy, grubszy i pełen blasku. Znajdująca się w szamponie Elseve Arginina naprawdę może na tym polu zdziałać cuda.

 

 

 

Reklama

Szampon Elseve Arginine Resist – działanie

 

 

 

To jednak nie koniec niezwykłych właściwości tego kosmetyku. Są dwie niezwykle silnie wzmacniające substancje w składzie szamponu Elseve: arginina i proteina. Ta druga także ma wpływ na zmniejszenie problemu wypadania włosów. Działanie proteiny polega jednak na czymś nieco innym. Jej zadaniem jest wspieranie pasm na długości.

 

 

Proteina to białko budulcowe, które może odbudować zniszczoną strukturę włosów. Dzięki temu nie musisz ich obcinać, by móc cieszyć się wyjątkowym efektem wzmocnienia. Kosmyki stają się wyraźnie mocniejsze. Możesz to zaobserwować po tym, że lepiej się rozczesują, mniej się kołtunią i są o wiele bardziej gładkie. Stosując szampon Elseve Arginine Resist marki L’Oréal, możesz mieć pewność, że wypadające włosy przestaną cię już prześladować.

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!