Marzenia się spełniają: lot balonem

rodzy Państwo, mamy dziś dla was wyjątkową historię Marjorie, która w wieku 93 lat spełniła swoje marzenie i wybrała się na lot balonem. Marjorie już od dawna chciała zrealizować ten pomysł. Wnuki zamówiły jej lot na osiemdziesiąte urodziny, niestety plany pokrzyżowała zła pogoda. Tym razem się udało!Marjorie jest bardzo poukładaną osobą, która stara się realizować swoje pomysły na życie i spełniać marzenia, te drobne oraz te większe. Po nieudanej próbie lotu balonem pomyślała jednak, że nie uda się jej już nigdy wzbić w przestworza.

Max, wnuczek Marjorie powiedział – „Babcia rozpromienia się za każdym razem, gdy widzi ludzi lecących balonem. Ostatnio przestała wspominać o tym, że sama chciałaby wybrać się w taki lot. Myślę, że po prostu straciła nadzieję na to, że uda się jej kiedyś spełnić to marzenie”.

Karen, córka Marjorie, wraz z Maxem postanowili pomóc spełnić marzenie seniorki i zorganizowali jej wymarzony lot balonem. Razem z Marjorie na lot wybrała się cała jej rodzina, wnuki i prawnuki. Po wylądowaniu Marjorie powiedziała, że wszystko przebiegło tak, jak sobie to wymarzyła, a najwspanialsze było to, że rodzina razem z nią podziwiała wspaniałe widoki podczas lotu.

Czy Państwo też mają marzenia czekające na spełnienie lub odkładane na coraz to dalsze terminy? Przyjrzyjcie się swoim marzeniom i spróbujcie się zabrać do ich realizacji już dziś. Bo kiedy, jeśli nie teraz?

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!