Pomysły na prezent dla aktywnego seniora

Jaki prezent sprawić aktywnemu seniorowi? Co mu sprawi najwięcej przyjemności, co może się przydać? Oto kilka pomysłów na Święta!
Spis treści

Reklama

BILETY DO KINA/TEATRU/FILHARMONII

Kup seniorowi bilet do którejś z instytucji kulturalnych. Może przejdziecie się razem? Zastanów się, które miejsce i jaki rodzaj przedstawienia/filmu/koncertu najbardziej spodoba się obdarowanemu. Nie muszą być to premierowe pokazy lub występy. Często lepiej nawet postawić na coś sprawdzonego, co na pewno się spodoba.

Umów się na bezpłatne badanie słuchu! Kliknij tutaj

KSIĄŻKI

Wiesz, że senior, któremu chcesz dać prezent, pasjonuje się czymś szczególnie? Poszukaj książki, która pozwoli mu zgłębić tę wiedzę. Może poradnik kulinarny? Książka o ogrodnictwie lub majsterkowaniu? A może przewodnik turystyczny lub poradnik dotyczący aktywności fizycznej. Nawet jeśli jest to drobny prezent, bardzo ważne jest jego opakowanie.

Reklama

SPRZĘT DO ĆWICZEŃ

Dla osób, które dbają o kondycję, sprzęt do ćwiczeń może być świetnym prezentem. Mogą to być np. kijki nordic walking, ciężarki, ekspander czy po prostu mata do ćwiczeń.

NOWE TECHNOLOGIE

Nie powinien Cię dziwić widok seniorów z tabletami, smartfonami i surfujących po Internecie. Takich osób jest coraz więcej i dla wielu z nich nowy gadżet może być bardzo przydatny. Czasem może być to po prostu dodatek do sprzętu, z którego już korzystają. Np. bezprzewodowe słuchawki, lepszy monitor do komputera czy kamera.

Reklama

UDANY PREZENT DLA SENIORA

Przy wyborze kluczowe znaczenie ma to, żeby zastanowić się, czym się dana osoba interesuje, co jest dla niej ważne, na co się może ostatnio skarżyła lub o czym mówiła ze szczególną pasją. Dobre przemyślenie zakupu i odpowiedni wywiad to szansa na kupienie fantastycznego prezentu! Czego oczywiście gorąco życzymy!

Czytaj również:

 

Więcej z kategorii Pasje
Przeczytaj artykuł
Czym kierować się podczas wyboru wędki?
Wędka
Przeczytaj artykuł
Idealny prezent na Imieniny!
Przeczytaj artykuł
5 sposobów na majówkę bez wyjeżdżania z domu
Para dojrzałych ludzi leżąca na piknikowym kocu
Powiązane artykuły
Wolontariat – pomysł na życie
Jak zostać aktorką w wieku 65 lat?
Jak i gdzie bawić się w karnawale?
A może… taniec towarzyski?

Reklama


Darmowe badanie słuchu!
Umów badanie online