Tatuaż? Nigdy nie jest za późno!

W Wielkiej Brytanii robi furorę opowieść o 79-letniej Sadie, która zrobiła sobie pierwszy tatuaż tuż przed osiemdziesiątką. Zastanawiali się Państwo kiedyś nad tatuażem? Może warto zrealizować swoje pomysły?

Tony Sellers, wnuczek pani Sadie, przyszedł odwiedzić ją w domu spokojnej starości. Nie zastał babci i nikt nie wiedział, dokąd mogła pójść. Pani Sadie opuściła dom niezauważona i nie uprzedziła nikogo, że wychodzi. Okazało się, że poszła… zrobić sobie pierwszy w życiu tatuaż.

Zapytana o to, co pomyślą wnuki, Sadie odpowiedziała - „Szczerze mówiąc, nie obchodzi mnie to. W pewnym wieku przestajesz się przejmować tym, co myślą o tobie inni i zaczynasz żyć pełnią życia”.

Co Państwo myślą o takim podejściu do życia? My jesteśmy zdania, że warto sobie od czasu do czasu pozwolić na drobne lub większe przyjemności i spełniać marzenia. Kiedy, jeśli nie teraz?

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu o bohaterce naszego dzisiejszego wpisu:

Czytaj także:

96-latka wokalistką zespołu grającego death metal

Uciekli z domu opieki. Policja znalazła ich na festiwalu muzyki metalowej

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!