Targi Seniora w Krakowie

Po raz pierwszy w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków w dniach 6-7 października odbędą się TARGI SENIORA. Będzie to premiera tak dużej imprezy poświęconej seniorom, organizowana w południowej Polsce.
Spis treści

Targi seniora w Krakowie

Postępy w medycynie, a także większa dbałość o zdrowie niż w przeszłości powoduje, że żyjemy coraz dłużej. Seniorzy bardzo długo utrzymują swoją sprawność i chcą być aktywni. To właśnie dla nich  Targi w Krakowie przy współpracy z Grupą Polska Press przygotowują wydarzenie, podczas którego przedstawiona zostanie szeroka oferta możliwości działania w jesieni życia.

Swój udział w Targach zapowiedzieli wystawcy z całej Polski, którzy zaprezentują produkty i usługi stworzone z myślą o starszym pokoleniu. Obejmują one wiele dziedzin życia – od zdrowia, przez rekreację, kulinaria, modę i urodę, kulturę i naukę, finanse, różnego rodzaju hobby, aż po sposoby wykorzystania nowoczesnych technologii.

Czytaj też: Wiek nie ma znaczenia. Liczy się stan ducha! 1. Targi Seniora

Część targowa wzbogacona zostanie o interesujący program towarzyszący. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w ciekawych prelekcjach, wykładach i warsztatach. Zaproszeni wykładowcy i prelegenci poruszą szereg ważnych tematów, udzielą rad i odpowiedzą na pytania nurtujące współczesnych seniorów. Dodatkową atrakcją będą zapewne występy i prezentacje zespołów oraz grup artystycznych, których członkami są często właśnie osoby starsze.

targi seniora

Wstęp na targi jest bezpłatny. Wydarzenie będzie miało charakter międzypokoleniowy – organizatorzy zapraszają seniorów wraz z rodzinami, bowiem na każdego z odwiedzających czeka mnóstwo fascynujących atrakcji.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://targiseniora.krakow.pl/pl/

Zapraszamy do polubienia fanpage’u w serwisie Facebook, na którym na bieżąco udostępniane będą aktualności dotyczące targów. Tam znajdziecie też wszelkie nowości dotyczące wystawców i szczegóły programu towarzyszącego.

Czytaj też:

 

Więcej z kategorii Wydarzenia
Zadbaj o zdrowy wzrok – spotkanie dla seniorów
Warszawa: Historia Mniej Znana w Wilanowie
Kampania "Seniorze, masz wybór!"
Powiązane artykuły
Koncert dla seniorów – muzyczne niespodzianki
Aktywny senior. Co robić w Białymstoku?
Obywatelski niezbędnik seniora - co w nim znajdziesz?
Uniwersytet Otwarty UW - poszerz wiedzę
Cukrzyca oswojona – spotkanie dla seniorów w Łodzi