Poznań: Latająca Poradnia Geriatryczna

Centrum Inicjatyw Senioralnych zachęca seniorów do wzięci udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych w ramach programu Latająca Poradnia Geriatryczna.Centrum Inicjatyw Senioralnych, przy współpracy z Centermed Poznań Sp. z o.o., Stowarzyszeniem Medycyna Polska Oddział Poznań oraz Stowarzyszeniem Wzajemnej Pomocy Flandria Poznań zachęca seniorów do wzięcia udziału w bezpłatnych badaniach profilaktycznych, w ramach Latającej Poradni Geriatrycznej.

Latająca Poradnia Geriatryczna działa od września, umożliwiając seniorom wykonanie bezpłatnych badań profilaktycznych. W skład badań wchodzą: densytometria (badanie kości pod kątem osteoporozy), spirometria (pojemność płuc), badanie krwi (kreatynina, hemoglobina glikowana, lipidogram, CRP), kwas moczowy we krwi, glukoza, ciśnienie tętnicze.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 czerwca 2015 roku (piątek) od godziny 8.00 do 12.00 na ul. Św. Marcin 58/64 w Poznaniu, piętro III.

Kontakt i zapisy: 606 314 037.
Liczba miejsc jest ograniczona.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zamknij