Warszawa: Historia Mniej Znana w Wilanowie

uzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza na kolejny spacer tematyczny z cyklu Historia Mniej Znana. Tym razem zwiedzający będą mogli obejrzeć królewską garderobę oraz przyjrzeć się XVII-wiecznej modzie.Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza mieszkańców Warszawy na kolejny spacer tematyczny z cyklu Historia Mniej Znana, ktory ma na celu zapoznanie zwiedzających z niezwykle interesującą historią Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Spotkania przeznaczone są dla dorosłych zwiedzających, w tym seniorów.

Najbliższy spacer zatytułowany "Gotowalnie króla i królowej - czyli spotkanie w barokowej garderobie" skupiony będzie wokół królewskiej garderoby pełnej niezwykłych przedmiotów codziennego użytku. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się, jakie ubrania nosiła rodzina królewska, jak wyglądały XVII-wieczne koronki, trzewiki, muszki, czepki oraz wstążki oraz kto dbał o królewską garberobę.

Spacer odbędzie się 10 maja 2015 roku o godzinie 13.00 w Muzeum Pałacu w Wilanowie, w cenie biletu do pałacu: 20 zł – bilet zwykły, 15 zł – bilet ulgowy. Zbiórka w szatni pałacowej.

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!