Warszawa: Historia Mniej Znana w Wilanowie

Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza na kolejny spacer tematyczny z cyklu Historia Mniej Znana. Tym razem zwiedzający będą mogli obejrzeć królewską garderobę oraz przyjrzeć się XVII-wiecznej modzie.Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie zaprasza mieszkańców Warszawy na kolejny spacer tematyczny z cyklu Historia Mniej Znana, ktory ma na celu zapoznanie zwiedzających z niezwykle interesującą historią Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. Spotkania przeznaczone są dla dorosłych zwiedzających, w tym seniorów.

Najbliższy spacer zatytułowany "Gotowalnie króla i królowej - czyli spotkanie w barokowej garderobie" skupiony będzie wokół królewskiej garderoby pełnej niezwykłych przedmiotów codziennego użytku. Zwiedzający będą mogli dowiedzieć się, jakie ubrania nosiła rodzina królewska, jak wyglądały XVII-wieczne koronki, trzewiki, muszki, czepki oraz wstążki oraz kto dbał o królewską garberobę.

Spacer odbędzie się 10 maja 2015 roku o godzinie 13.00 w Muzeum Pałacu w Wilanowie, w cenie biletu do pałacu: 20 zł – bilet zwykły, 15 zł – bilet ulgowy. Zbiórka w szatni pałacowej.

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zamknij