Koncert dla seniorów – muzyczne niespodzianki

Spis treści
W ostatni piątek lipca (27 lipca) DOZ Fundacja zorganizuje kolejne spotkanie z myślą o seniorach. Tym razem zostanie zorganizowany koncert dla seniorów - Insurmountable Duo "Muzyczne niespodzianki".


Koncert dla seniorów 60+


Spotkanie odbędzie się w Łodzi w centrum handlowym Sukcesja (al. Politechniki 1) o godz. 17. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Seniorzy podczas spotkania będą mogli wysłuchać koncertu duetu Damiana Wyrzykowskiego, który zagra na gitarze z Kubą Niewczas,  grającym na akordeonie.

Zobacz również: 80-latek z alzheimerem nagrywa płyty

DOZ Fundacja


To już kolejne spotkanie z cyklu organizowanego we współpracy Cafesenior.pl z DOZ Fundacją dla seniorów 60+. Goście mogli ostatnio wysłuchać koncertu „Najpiękniejsze melodie na akordeon”

Dla seniorów przygotowano wcześniej także wykłady prezentowane w ramach spotkania ”Zdrowy słuch” czy  „Myśl pozytywnie”, z którego mogli dowiedzieć się jak radzić sobie z depresją.

DOZ Fundacja cyklicznie organizuje także koncerty, z myślą o seniorach zaproszono np. Łódzką Orkiestrę Gitarową pod dyrekcją Janusza Kwiatosińskiego, czy Monikę Kamieńską, która zabrała gości w „Podróż w stylu retro”. Podczas jej koncertu zabrzmiały takie utwory jak “Rudy rydz” autorstwa Marii Koterbskiej, “List do matki” Violetty Villas, czy “Szybki Bill” Katarzyny Sobczyk.

Czytaj także: Krzysztof Szewczyk – miłość do muzyki ma w genach

Oprócz tego seniorzy mieli już okazję poznać bliżej m.in. temat “Zdrowego odchudzania”, podczas którego przybliżyliśmy im skuteczne techniki rehabilitacji „leniwych jelit”,a także doradzaliśmy jak mądrze i skutecznie ćwiczyć (zobacz: ćwiczenia dla seniorów). Z kolei podczas spotkania odnośnie “Zdrowego kręgosłupa” uczestnicy spotkali się z instruktorem nordic walkingu, poznali ćwiczenia dobre na kręgosłup, a gościem specjalnym był Krzysztof Cwynar.

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.
Spotkanie zaplanowano na 27  lipca w Łodzi w centrum handlowym Sukcesja (al. Politechniki 1) w Sali na poziomie -1 o godz. 17.  Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Uniwersytet Otwarty UW - poszerz wiedzę
Zadbaj o zdrowy wzrok – spotkanie dla seniorów
Koncert dla seniorów: Zespół Pieśni i Tańca Dobroń
Powiązane artykuły
Koncert dla seniorów – muzyczne niespodzianki
5 pomysłów na sylwestra dla seniorów
Cukrzyca oswojona – spotkanie dla seniorów w Łodzi
Aktywny senior. Co robić w Białymstoku?
Obywatelski niezbędnik seniora - co w nim znajdziesz?