Koncert dla seniorów – muzyczne niespodzianki

Spis treści

W ostatni piątek lipca (27 lipca) DOZ Fundacja zorganizuje kolejne spotkanie z myślą o seniorach. Tym razem zostanie zorganizowany koncert dla seniorów - Insurmountable Duo "Muzyczne niespodzianki".


Koncert dla seniorów 60+

/> Spotkanie odbędzie się w Łodzi w centrum handlowym Sukcesja (al. Politechniki 1) o godz. 17. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Seniorzy podczas spotkania będą mogli wysłuchać koncertu duetu Damiana Wyrzykowskiego, który zagra na gitarze z Kubą Niewczas,  grającym na akordeonie.

Zobacz również: 80-latek z alzheimerem nagrywa płyty

DOZ Fundacja


To już kolejne spotkanie z cyklu organizowanego we współpracy Cafesenior.pl z DOZ Fundacją dla seniorów 60+. Goście mogli ostatnio wysłuchać koncertu „Najpiękniejsze melodie na akordeon”

Dla seniorów przygotowano wcześniej także wykłady prezentowane w ramach spotkania ”Zdrowy słuch” czy  „Myśl pozytywnie”, z którego mogli dowiedzieć się jak radzić sobie z depresją.

DOZ Fundacja cyklicznie organizuje także koncerty, z myślą o seniorach zaproszono np. Łódzką Orkiestrę Gitarową pod dyrekcją Janusza Kwiatosińskiego, czy Monikę Kamieńską, która zabrała gości w „Podróż w stylu retro”. Podczas jej koncertu zabrzmiały takie utwory jak “Rudy rydz” autorstwa Marii Koterbskiej, “List do matki” Violetty Villas, czy “Szybki Bill” Katarzyny Sobczyk.

Czytaj także: Krzysztof Szewczyk – miłość do muzyki ma w genach

Oprócz tego seniorzy mieli już okazję poznać bliżej m.in. temat “Zdrowego odchudzania”, podczas którego przybliżyliśmy im skuteczne techniki rehabilitacji „leniwych jelit”,a także doradzaliśmy jak mądrze i skutecznie ćwiczyć (zobacz: ćwiczenia dla seniorów). Z kolei podczas spotkania odnośnie “Zdrowego kręgosłupa” uczestnicy spotkali się z instruktorem nordic walkingu, poznali ćwiczenia dobre na kręgosłup, a gościem specjalnym był Krzysztof Cwynar.

DOZ Fundacja dbam o zdrowie powstała w 2007 r., by niwelować bariery w dostępie leków w Polsce. Fundacja realizuje swoje cele poprzez finansowanie w całości lub części zakupu leków oraz środków medycznych osobom w trudnej sytuacji materialnej lub życiowej, związanej z koniecznością przyjmowania medykamentów. Swoją działalnością obejmujemy teren całego kraju.
Spotkanie zaplanowano na 27  lipca w Łodzi w centrum handlowym Sukcesja (al. Politechniki 1) w Sali na poziomie -1 o godz. 17.  Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!