Kampania "Seniorze, masz wybór!"

Spis treści

Do wyjścia z domu i ciekawego spędzania czasu z innymi ludźmi zachęca seniorów nowa kampania "Seniorze, masz wybór!". Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu przygotowało 4 filmy pokazujące inspirujące historie.

"Nie ma nic złego w spędzaniu czasu wolnego w domu, przy książce i herbacie. [...] Nie pozwólmy jednak, by osamotnienie, smutek i monotonia odebrały nam radość życia!" - piszą organizatorzy kampanii "Seniorze, masz wybór!".

Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu przy wykorzystaniu kilku krótkich filmów pokazuje prawdziwe historie seniorów, którzy odmienili swoją codzienność. Oto one:

Pani Bożena - w CIS zaczęła ćwiczyć jogę.

/>

Pani Ola - zwiedza miasto z przyjaciółmi.


Reklama

Pan Zbyszek - ogląda filmy w towarzystwie innych miłośników kina.


Pani Mita - spotyka się ze znajomymi i spędza czas w w serdecznej atmosferze.Filmy przygotowane w ramach kampanii "Seniorze, masz wybór!" stanowią zachętę dla seniorów, by nie poddali się monotonii i otworzyli się na innych ludzi, spędzali ciekawie czas, w towarzystwie innych. Oferta Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu - podobnie jak podobnych ośrodków w innych miastach - jest bardzo szeroka, od zajęć poświęconych różnym pasjom, przez gimnastyczne, wspólne wyjazdy, po spotkania rozwijające wiedzę, z ciekawymi gośćmi.

Jako redakcja portalu CafeSenior gorąco popieramy podobne inicjatywy! Zachęcamy Państwa do aktywnego spędzania czasu. Na naszej stronie mogą Państwo na bieżąco znajdować wiele ciekawych propozycji z całej Polski. Organizatorów podobnych akcji zachęcamy zaś do kontaktowania się z nami i dzielenia się pomysłami.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!