Kampania "Seniorze, masz wybór!"

Spis treści
Do wyjścia z domu i ciekawego spędzania czasu z innymi ludźmi zachęca seniorów nowa kampania "Seniorze, masz wybór!". Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu przygotowało 4 filmy pokazujące inspirujące historie.

"Nie ma nic złego w spędzaniu czasu wolnego w domu, przy książce i herbacie. [...] Nie pozwólmy jednak, by osamotnienie, smutek i monotonia odebrały nam radość życia!" - piszą organizatorzy kampanii "Seniorze, masz wybór!".

Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu przy wykorzystaniu kilku krótkich filmów pokazuje prawdziwe historie seniorów, którzy odmienili swoją codzienność. Oto one:

Pani Bożena - w CIS zaczęła ćwiczyć jogę.


Pani Ola - zwiedza miasto z przyjaciółmi.


Pan Zbyszek - ogląda filmy w towarzystwie innych miłośników kina.


Pani Mita - spotyka się ze znajomymi i spędza czas w w serdecznej atmosferze.Filmy przygotowane w ramach kampanii "Seniorze, masz wybór!" stanowią zachętę dla seniorów, by nie poddali się monotonii i otworzyli się na innych ludzi, spędzali ciekawie czas, w towarzystwie innych. Oferta Centrum Inicjatyw Senioralnych w Poznaniu - podobnie jak podobnych ośrodków w innych miastach - jest bardzo szeroka, od zajęć poświęconych różnym pasjom, przez gimnastyczne, wspólne wyjazdy, po spotkania rozwijające wiedzę, z ciekawymi gośćmi.

Jako redakcja portalu CafeSenior gorąco popieramy podobne inicjatywy! Zachęcamy Państwa do aktywnego spędzania czasu. Na naszej stronie mogą Państwo na bieżąco znajdować wiele ciekawych propozycji z całej Polski. Organizatorów podobnych akcji zachęcamy zaś do kontaktowania się z nami i dzielenia się pomysłami.
Więcej z kategorii Wydarzenia
Poznań: Latająca Poradnia Geriatryczna
Powstała Warszawska Rada Seniorów. Jaki ma skład?
Spotkanie edukacyjne dla seniorów
Powiązane artykuły
5 pomysłów na sylwestra dla seniorów
Koncert dla seniorów – muzyczne niespodzianki
Koncert dla seniorów – „Bajgosie i Limerynie”
Cukrzyca oswojona – spotkanie dla seniorów w Łodzi
Targi Seniora w Krakowie