Jak pisać bloga? Seniorom podpowiadają blogerzy

Co nam może dać pisanie bloga i jak dobrze blogować? Tak, by pisanie nie było dla nas męką, a radość z niego czerpali z nami także nasi czytelnicy? Jaki powinien być warsztat pracy blogera, o czym warto pamiętać, jak skutecznie docierać do nowych odbiorców? Mamy dla Państwa kilka podpowiedzi!

W naszym najnowszym konkursie zachęcamy Państwa do blogowania, nie porzucamy Was jednak na szerokich wodach internetu bez kół ratunkowych. Jednym z nich były warsztaty  blogowania, które wraz ze Stowarzyszeniem Koncentrat prowadziliśmy dla Państwa w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Teraz czas na kolejne!

Poprosiliśmy młodych wiekiem, ale bogatych doświadczeniem blogerów o to, by podzielili się z Państwem swoimi refleksjami na temat blogowania. Nie narzucaliśmy im tematów, nie robiliśmy listy zagadnień, które trzeba poruszyć – zdaliśmy się wyłącznie na to, czym sami zechcą się z Państwem podzielić. Co uznają za ważne? Czy będą to wskazówki, porady praktyczne, komentarze czy refleksje i wspomnienia? Przekonamy się już w najbliższych dniach, obiecujemy, że inspiracji nie zabraknie!

Czytajcie nasz mały cykliczny poradnik jak blogować, weźcie udział w naszym konkursie lub kibicujcie tym, którzy się na to zdecydują!

Zapraszamy na pierwszą część, w której swoim doświadczeniem podzieli się z Państwem Agnieszka z bloga Lifemanagerka.pl!

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zamknij