PORTAL DLA SENIORÓW
 

Jak pisać bloga? Seniorom podpowiadają blogerzy

Starszy niż rok
Co nam może dać pisanie bloga i jak dobrze blogować? Tak, by pisanie nie było dla nas męką, a radość z niego czerpali z nami także nasi czytelnicy? Jaki powinien być warsztat pracy blogera, o czym warto pamiętać, jak skutecznie docierać do nowych odbiorców? Mamy dla Państwa kilka podpowiedzi!W naszym najnowszym konkursie zachęcamy Państwa do blogowania, nie porzucamy Was jednak na szerokich wodach internetu bez kół ratunkowych. Jednym z nich były warsztaty  blogowania, które wraz ze Stowarzyszeniem Koncentrat prowadziliśmy dla Państwa w Warszawie, Poznaniu i Łodzi. Teraz czas na kolejne!

Poprosiliśmy młodych wiekiem, ale bogatych doświadczeniem blogerów o to, by podzielili się z Państwem swoimi refleksjami na temat blogowania. Nie narzucaliśmy im tematów, nie robiliśmy listy zagadnień, które trzeba poruszyć – zdaliśmy się wyłącznie na to, czym sami zechcą się z Państwem podzielić. Co uznają za ważne? Czy będą to wskazówki, porady praktyczne, komentarze czy refleksje i wspomnienia? Przekonamy się już w najbliższych dniach, obiecujemy, że inspiracji nie zabraknie!

Czytajcie nasz mały cykliczny poradnik jak blogować, weźcie udział w naszym konkursie lub kibicujcie tym, którzy się na to zdecydują!

Zapraszamy na pierwszą część, w której swoim doświadczeniem podzieli się z Państwem Agnieszka z bloga Lifemanagerka.pl!

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Pytanie: Przy zakupie których produktów wybierasz opcję dostawy do domu?

  Produkty spożywcze (zdrową żywność, codzienne zakupy)

  Ubrania (ze sklepów internetowych lub aukcji)

  Kosmetyki (z internetowych drogerii)

  Książki, płyty, bilety (związane z życiem kulturalnym)

  Produkty, o które wstydzę się poprosić będąc w sklepie (np. środki chłonne)

Patronem sondy jest HARTMANN

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA