Co to ja chciałem…? Zapomnij o zapominaniu!

Kiedy jesteśmy młodzi, nasz mózg stale się rozwija i zachwyca swoimi możliwościami. Dzięki jego wytężonej pracy odbieramy otaczający nas świat, podejmujemy decyzje i realizujemy swoje marzenia. Możemy też nieustannie uczyć się nowych rzeczy i doświadczać szczęścia oraz radości.

Mózg to ogromnie cenny skarb. Niestety, wraz z wiekiem obniża swoją aktywność przez co przede wszystkim gorzej pamiętamy i z większą trudnością koncentrujemy swoją uwagę.

Okazuje się, że są praktyczne sposoby, które przeciwdziałają niekorzystnym procesom, które wraz z upływem czasu zachodzą w naszych mózgach i obniżają jakość naszego życia. Wystarczy tylko dowiedzieć się, co robić każdego dnia, aby wspierać pracę mózgu.

Jest ku temu świetna okazja! Wraz z rodziną i przyjaciółmi wybierz się na Cogninet Maraton Mózgu.  Czekamy na ciebie w dniach 15 – 17 kwietnia 2016 r. w Atlas Arenie (al. Bandurskiego 7). To właśnie tam, podczas targów Run&Fun oraz Pikniku DOZ, znajduje się nasze stoisko z wysokim na 3 metry kolorowym mózgiem! Nie sposób więc do nas nie trafić!

Za pomocą praktycznej aplikacji Cognicare dostępnej na naszym stoisku, dowiesz się, w jakiej kondycji jest twój mózg. Aplikacja Cognicare to innowacyjna metoda, dzięki której w zaciszu domowym będziesz mógł sprawdzić, jak wraz z upływem czasu zmieniają się reakcje twojego mózgu. W rezultacie tego masz wpływ na kondycję swojego mózgu i możesz wdrożyć działania ochronne, gdy zauważysz, że z twoim mózgiem dzieje się coś niepokojącego.

Aplikacja CogniCare pomoże sprawdzić stan funkcji kognitywnych twoich oraz twoich bliskich.

Do szczególnych atrakcji Cogninet Maraton Mózgu należy możliwość zapoznania się z produktami specjalnego przeznaczenia medycznego z linii Resource, które są wsparciem dla organizmu, w tym mózgu, dostępnym w wygodnej do stosowania formie i kilku wersjach smakowych, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Należy pamiętać o tym, że pełnowartościowa dieta jest szczególnie ważna w przypadku osób cierpiących na choroby neurodegeneracyjne, w tym na chorobę Alzheimera. Produkty z linii Resource niosą profesjonalne wsparcie w tym zakresie, gdyż w kompleksowy sposób odżywiają mózg.

Wszelkie niejasności dotyczące diety oraz efektywnej troski o mózg będzie można skonsultować z ekspertami, którzy obecni będą na naszym stoisku. Serdecznie zapraszamy!
Więcej z kategorii Gadżety
Telefon dla wnuka - jaki model wybrać?
Pomysły na prezent dla wnuka - część 2
ICE – informacje, które mogą cię uratować
Powiązane artykuły
Co to jest kino 3D, 4D i 5D i czym różnią się seanse filmowe?
Co to jest audiobook
Idealna zmywarka dla seniora – na co zwrócić uwagę?
E-palenie, czyli jak działa e-papieros
Nakładki antypoślizgowe, czyli bezpieczniej zimą