Wrocław: Relacja z warsztatów rękodzieła

Kolorowe gwiazdy, aniołki czy bombki. Oto niesamowite efekty pracy uczestniczek warsztatów rękodzieła, które odbyły się w poniedziałek w ramach Akademii Rozwoju Seniora we Wrocławiu. Tematem zajęć było strojenie okien na święta Bożego Narodzenia.


Przez kilka godzin Wrocławskie Centrum Seniora wypełnione było niezwykle twórczą aurą. To wszystko dzięki kunsztownej pracy i energii uczestniczek warsztatów rękodzieła, cyklicznych zajęć odbywających się w ramach Akademii Rozwoju Seniora. Z papieru i bibuły stworzyły one prawdziwe cuda.

Podczas warsztatów panowała wyśmienita atmosfera, Panie wymieniały się nawzajem wiedzą i odkrywały artystyczne sztuczki. Wykorzystały przy tym różne techniki, jak sutasz, pergamano czy decoupage. Niektóre prace wykonano precyzyjnie na szydełku, a nawet powstały ręcznie malowane bombki i ażurowe świeczniki. Ubarwiły one przestrzeń Wrocławskiego Centrum Seniora, gdyż uczestniczki warsztatów hojnie obdarowały je swoimi dziełami. Wszyscy nie mogą doczekać się już kolejnego spotkania.Akademia Rozwoju Seniora we Wrocławiu jest projektem, w ramach którego odbywają się różnorodne warsztaty, szkolenia i spotkania. Myślą przewodnią jest edukacja społeczna poprzez realizację działań z różnych dyscyplin, prowadzących do samorealizacji, ale także rozwoju do roli lidera i dzielenia się nabytą wiedzą z innymi. Poniedziałkowe warsztaty rękodzieła idealnie się w te założenia wpisały.

Akademia Rozwoju Seniora - Warsztaty rękodzieła

Czytaj także: 

Jajka na szydełku - ozdoby wielkanocne na szydełku krok po kroku

Bombki na szydełku - wzory, schematy, przygotowanie krok po kroku

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!