Teledyski seniorów. 7 pięknych filmów ze świata

Spis treści
Seniorzy z coraz większą odwagą korzystają ze zdobyczy technologii i pokazują, jak potrafią się dobrze bawić. Jako inspirację udostępniamy 7 ciekawych teledysków seniorów, które zostały nagrane do piosenek znanych artystów.

Zdecydowanie najchętniej swoją aktywnością w Internecie dzielą się seniorzy ze Stanów Zjednoczonych. To oni zdominowali niniejsze zestawienie. Nagrywają różne pomysłowe filmy i wzbudzają podziw. Oto 7 teledysków, w których wystąpili seniorzy.

1. Michael Bublé - Feeling GoodNiezwykle ambitnie i z dużym rozmachem zrealizowany lipdub, czyli teledysk bez żadnych cięć podczas nagrywania. Najwyższa klasa! W jego realizacji wzięli udział seniorzy z Clark Retirement Community.

2. Rascal Flatts - My WishSeniorzy z grupy Hawthorn (USA) nagrali teledysk do piosenki Rascala Flattsa "My Wish".

3. Bruno Mars - Just The Way You AreTen film seniorzy z Waverley Mansion Retirement Residence nagrali z okazji Walentynek. Nie jest to jedyne nagranie tej grupy. Posiada ona wielu fanów w Internecie. Warto zauważyć, że nawet osoby bardzo chore bawią się przy tworzeniu tych teledysków.

4. Pharrell Williams - HappyNa całym świecie w ostatnich miesiącach była olbrzymia moda na tworzenie teledysków do piosenki "Happy". Kilka z nich nagrali również seniorzy. Wśród nich najciekawszy jest ten - w formie parodii. Zrealizowali go seniorzy z Belvedere Assisted Living Facility.

5. Bobby "Boris" Pickett - Monster MashMroczny film seniorów z Greenspring Retirement Community.

6. Eartha Kitt - Santa BabyŚwiąteczne nagranie seniorów z Sumac Lodge.

7. Richard Gere - Razzle DazzleSeniorzy uczestniczący w tym nagraniu mieli od 80 do 100 lat! W ich sercach jest jednak, jak słychać w piosence, młodość.

fot. screen z teledysku seniorów z Clark Retirement Community

Więcej z kategorii Film, muzyka i książki
Seniorzy śmieją się z samych siebie [FILMY]
Dwa portrety Agnieszki Osieckiej
Książka na wakacje: Seniorzy w natarciu
Powiązane artykuły
Polskie piosenki przedwojenne – część 1
Najlepsze polskie komedie lat 70., które bawią do łez
Przeboje Czesława Niemena
7 najsłynniejszych piosenkarzy XX wieku
CafeSenior poleca: Hotel Marigold