PORTAL DLA SENIORÓW
 

Targi Aktywni 50+ w Poznaniu

Starszy niż rok
Już po raz trzeci w dniach od 17-18 marca Poznań zaprasza wszystkich seniorów po 50. roku życia na wyjątkowe targi Aktywni 50+. 

Misją targów jest zapoznanie osób starszych z możliwością aktywizacji na emeryturze. Hasem targów jest samodzielność, zdrowie i aktywność w wielu dziedzinach życia.

Podczas targów wystawcy: organizacje pozarządowe, pracodawcy, lekarze, wizażyści oraz instruktorzy sportu będą przekonywać seniorów, że warto zainwestować w dojrzałość i stale być aktywnym.

Podczas targów zarówno panie, jak i panowie znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie konsultacji z dziedziny zdrowia i urody. Panie będą mogły zmienić swój styl dzięki wizażystom i stylistom.

Lekarze posłużą radą w doborze diety i aktywności dla zdrowego serca. Na miejscu będzie można także wykonać podstawowe badanie profilaktyczne: np. pomiar ciśnienie, glukozy we krwi itp. Dla wielbicieli rękodzieła przewidziane będą warsztaty filcowania i układania kwiatów.

W pawilonie sportowym odbędą się również: kurs samoobrony 50 plus, kurs Nordic Walking, a także turniej badmintona.

Na scenie muzycznej w poznańskiej „Iglicy" w sobotę 17 marca odbędzie się koncert Marka Torzewskiego oraz zespołów operetkowych i chór męski ARION. W niedzielę muzyczną część targów zamknie koncert Jacka Wójcickiego.

Czas:

16-17 marca, 2013 r.


Miejsce:

ul. Głogowska 14, Poznań

Szczegóły na stronie: http://50plus.mtp.pl 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Pytanie: Jak często chodzisz do ginekologa?

  Nie byłam nigdy

  Raz na kilka lat

  Co roku

  Co pół roku

  Gdy mam jakąś dolegliwość

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA