Targi Aktywni 50+ w Poznaniu

Już po raz trzeci w dniach od 17-18 marca Poznań zaprasza wszystkich seniorów po 50. roku życia na wyjątkowe targi Aktywni 50+. 

Misją targów jest zapoznanie osób starszych z możliwością aktywizacji na emeryturze. Hasem targów jest samodzielność, zdrowie i aktywność w wielu dziedzinach życia.

Podczas targów wystawcy: organizacje pozarządowe, pracodawcy, lekarze, wizażyści oraz instruktorzy sportu będą przekonywać seniorów, że warto zainwestować w dojrzałość i stale być aktywnym.

Podczas targów zarówno panie, jak i panowie znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie konsultacji z dziedziny zdrowia i urody. Panie będą mogły zmienić swój styl dzięki wizażystom i stylistom.

Lekarze posłużą radą w doborze diety i aktywności dla zdrowego serca. Na miejscu będzie można także wykonać podstawowe badanie profilaktyczne: np. pomiar ciśnienie, glukozy we krwi itp. Dla wielbicieli rękodzieła przewidziane będą warsztaty filcowania i układania kwiatów.

W pawilonie sportowym odbędą się również: kurs samoobrony 50 plus, kurs Nordic Walking, a także turniej badmintona.

Na scenie muzycznej w poznańskiej „Iglicy" w sobotę 17 marca odbędzie się koncert Marka Torzewskiego oraz zespołów operetkowych i chór męski ARION. W niedzielę muzyczną część targów zamknie koncert Jacka Wójcickiego.

Czas:

 

16-17 marca, 2013 r.


Miejsce:

ul. Głogowska 14, Poznań

Szczegóły na stronie: https://www.vivaseniorzy.pl/pl/

 

 

 

Więcej z kategorii Wydarzenia
Koncert dla seniorów – „Bajgosie i Limerynie”
Uniwersytet Otwarty UW - poszerz wiedzę
Powstała Warszawska Rada Seniorów. Jaki ma skład?
Powiązane artykuły
Aktywny senior. Co robić w Białymstoku?
Cukrzyca oswojona – spotkanie dla seniorów w Łodzi
Koncert dla seniorów – muzyczne niespodzianki
Poznań: Latająca Poradnia Geriatryczna
Targi Seniora w Krakowie