Targi Aktywni 50+ w Poznaniu

Już po raz trzeci w dniach od 17-18 marca Poznań zaprasza wszystkich seniorów po 50. roku życia na wyjątkowe targi Aktywni 50+. 

Misją targów jest zapoznanie osób starszych z możliwością aktywizacji na emeryturze. Hasem targów jest samodzielność, zdrowie i aktywność w wielu dziedzinach życia.

Podczas targów wystawcy: organizacje pozarządowe, pracodawcy, lekarze, wizażyści oraz instruktorzy sportu będą przekonywać seniorów, że warto zainwestować w dojrzałość i stale być aktywnym.

Podczas targów zarówno panie, jak i panowie znajdą coś dla siebie. Nie zabraknie konsultacji z dziedziny zdrowia i urody. Panie będą mogły zmienić swój styl dzięki wizażystom i stylistom.

Lekarze posłużą radą w doborze diety i aktywności dla zdrowego serca. Na miejscu będzie można także wykonać podstawowe badanie profilaktyczne: np. pomiar ciśnienie, glukozy we krwi itp. Dla wielbicieli rękodzieła przewidziane będą warsztaty filcowania i układania kwiatów.

W pawilonie sportowym odbędą się również: kurs samoobrony 50 plus, kurs Nordic Walking, a także turniej badmintona.

Na scenie muzycznej w poznańskiej „Iglicy" w sobotę 17 marca odbędzie się koncert Marka Torzewskiego oraz zespołów operetkowych i chór męski ARION. W niedzielę muzyczną część targów zamknie koncert Jacka Wójcickiego.

Czas:

 

16-17 marca, 2013 r.


Miejsce:

ul. Głogowska 14, Poznań

Szczegóły na stronie: https://www.vivaseniorzy.pl/pl/

 

 

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!