PORTAL DLA SENIORÓW
 

Jak działają newslettery?

Starszy niż rok
Newslettery to wysyłane regularnie elektroniczne biuletyny. Zapisane na listę osoby dostają w nich wyselekcjonowane informacje dostępne w sieci na określony temat lub najciekawsze teksty z portali. Dzięki dołączeniu do listy, mają pewność, że nie ominą ich żadne ważne informacje.

Newsletter jest jedną z form dotarcia do czytelników. Regularnie wysyłane, wyselekcjonowane wiadomości docierają do wszystkich zainteresowanych osób. Kluczowym elementem jest właśnie ta selekcja - w newsletterach pojawiają się zwykle najlepsze i najpopularniejsze materiały.

Takich możliwości nie daje śledzenie strony na Facebooku. Nawet mimo regularnego publikowania wpisów i udostępniania linków w tym serwisie przez wydawców, wiele z nich nie dociera do zainteresowanych czytelników. Facebook ogranicza widoczność postów na stronie głównej i robi to w pewnej mierze losowo.

Nasz portal CafeSenior również wysyła co tydzień newslettery. W każdym przesyłamy 4 linki do najciekawszych artykułów z ostatniego okresu, wyróżniając ten, który naszym zdaniem jest szczególnie wart uwagi. Zapisanie się na naszą listę subskrybentów nie wiąże się z żadnymi kosztami, można też w każdej chwili się z niej wypisać, klikając po prostu link "Rezygnacja" na samym dole.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Pytanie: Przy zakupie których produktów wybierasz opcję dostawy do domu?

  Produkty spożywcze (zdrową żywność, codzienne zakupy)

  Ubrania (ze sklepów internetowych lub aukcji)

  Kosmetyki (z internetowych drogerii)

  Książki, płyty, bilety (związane z życiem kulturalnym)

  Produkty, o które wstydzę się poprosić będąc w sklepie (np. środki chłonne)

Patronem sondy jest HARTMANN

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA