Jak działają newslettery?

Newslettery to wysyłane regularnie elektroniczne biuletyny. Zapisane na listę osoby dostają w nich wyselekcjonowane informacje dostępne w sieci na określony temat lub najciekawsze teksty z portali. Dzięki dołączeniu do listy, mają pewność, że nie ominą ich żadne ważne informacje.

Newsletter jest jedną z form dotarcia do czytelników. Regularnie wysyłane, wyselekcjonowane wiadomości docierają do wszystkich zainteresowanych osób. Kluczowym elementem jest właśnie ta selekcja - w newsletterach pojawiają się zwykle najlepsze i najpopularniejsze materiały.

Takich możliwości nie daje śledzenie strony na Facebooku. Nawet mimo regularnego publikowania wpisów i udostępniania linków w tym serwisie przez wydawców, wiele z nich nie dociera do zainteresowanych czytelników. Facebook ogranicza widoczność postów na stronie głównej i robi to w pewnej mierze losowo.

Nasz portal CafeSenior również wysyła co tydzień newslettery. W każdym przesyłamy 4 linki do najciekawszych artykułów z ostatniego okresu, wyróżniając ten, który naszym zdaniem jest szczególnie wart uwagi. Zapisanie się na naszą listę subskrybentów nie wiąże się z żadnymi kosztami, można też w każdej chwili się z niej wypisać, klikając po prostu link "Rezygnacja" na samym dole.
Więcej z kategorii Nowe technologie
Przeczytaj artykuł
Już co trzeci senior robi zakupy przez Internet
Przeczytaj artykuł
Internet przyśpiesza! Jak zmieniała się prędkość internetu w Polsce?
Przeczytaj artykuł
Jak płacić rachunki przez Internet? Karta, czy przelew?
Powiązane artykuły
Nowe technologie dają seniorom… szczęście!
Facebook prawdę ci powie?
Seniorzy uczą dzieci programowania!
Internet bez tajemnic: selfie

Reklama


Darmowe badanie słuchu!
Umów badanie online