Fabryka Wedla: poznaj królestwo czekolady

Czy to najsłodsze miejsce w Warszawie? To na pewno miejsce, na myśl o którym niejeden westchnął z rozmarzeniem. Fabryka Czekolady Wedla. Miejsce, gdzie powstają rozpływające się w ustach czekolady, delikatne torciki i inne pyszności. 7 i 8 grudnia fabryka otworzy szczęśliwcom swoje podwoje.

Kto nie marzył w dzieciństwie o zobaczeniu fabryki czekolady? Kto w ogóle wyleczył się z marzenia o zobaczeniu królestwa słodkości? Na szczęście może się ono teraz spełnić! Podczas Czekoladowego Weekendu - 7 i 8 grudnia - będzie można na własne oczy zobaczyć, jak powstaje prawdziwa czekolada we wnętrzach Fabryki Czekolady E.Wedel, pierwszej takiej fabryki w Polsce.

Oto zaproszenie na idealną mikołajkową wyprawę z wnukiem. Dla starszych to podróż sentymentalna, w miejsce, gdzie od lat 30. XX wieku powstają ulubione rarytasy. Dla młodszych - odkrycie krainy jak z bajek, okazja zobaczenia prawdziwej, nowoczesnej fabryki i zabawy w świecie czekolady.

Na zwiedzających czekają liczne atrakcje. Przede wszystkim będzie można dowiedzieć się, jak i gdzie powstają ulubione słodkości, ale też porozmawiać z Maestro Czekolady Januszem Profusem oraz zobaczyć jego najnowsze dzieło wykonane z czekolady. Co to będzie? To na razie jego... słodka tajemnica! Wycieczce towarzyszyć będzie ponadto pełna pasji opowieść o założycielach królestwa czekolady i historii fabryki. Ale to nie wszystko! Podczas wizyty każdy zwiedzający będzie mógł posmakować najlepszych wedlowskich produktów.


Co trzeba zrobić, żeby móc zwiedzić fabrykę czekolady Wedla? Podczas oficjalnej rejestracji wszystkie miejsca skończyły się błyskawicznie. Ale - specjalnie dla Państwa, dzięki uprzejmości właścicieli Wedla - jest jeszcze możliwość skorzystania z tej okazji. Czeka na Państwa 5 podwójnych zaproszeń (imiennych, na konkretną godzinę w najbliższy weekend 7-8.12.2013).

Wystarczy napisać do nas email na adres kontakt@cafesenior.pl i odpowiedzieć na pytanie: Za co najbardziej kochasz czekoladę Wedla?

Chyba nie trzeba się długo zastanawiać. Czekamy na Państwa odpowiedzi!
Więcej z kategorii Aktualności
Przeczytaj artykuł
Koncert dla seniorów – „Bajgosie i Limerynie”
Przeczytaj artykuł
Cukrzyca oswojona – spotkanie dla seniorów w Łodzi
Przeczytaj artykuł
5 pomysłów na sylwestra dla seniorów
Powiązane artykuły
Zadbaj o zdrowy wzrok – spotkanie dla seniorów
Jak żyć z alergią - spotkanie dla seniorów
Spotkanie edukacyjne dla seniorów
Koncert dla seniorów: Zespół Pieśni i Tańca Dobroń

Czym jest long covid? 😷
Trwa nawet do 12 tygodni 🤧