Wrocław: Seniorzy spotkali się z prezydentem

Wielki zaszczyt i przyjemność mieli liderzy organizacji senioralnych, którzy zostali zaproszeni na spotkanie noworoczne z Prezydentem Wrocławia – Rafałem Dutkiewiczem.

W spotkaniu udział wzięli współpracownicy Prezydenta. To niezwykle ciepłe i rozśpiewane wydarzenie odbyło się w Sali Wielkiej Wrocławskiego Ratusza, jednego z piękniejszych zabytków świeckiej architektury gotyckiej. Zorganizowane we wtorek 20 stycznia, z inicjatywy Biura Prezydenta, wpisało się mocno w Dni Babci i Dziadka, które związane są niewątpliwie z wielkim potencjałem i aktywnością seniorów.

W pierwszych słowach gospodarz spotkania dziękował wszystkim gościom (a było ich blisko 70) za przyjęcie zaproszenia i wyraził chęć odwiedzin tych organizacji, zwłaszcza tych, w których jeszcze nie był.

Charakter spotkania był niewątpliwie otwarty i serdeczny. Towarzyszyły mu dyskusje przy stole, przeplatane wspólnym kolędowaniem. Wydarzenie urozmaiciły anegdoty i fraszki Rafała Dutkiewicza. Spektakularnym momentem okazało się wykonanie znanego utworu „Panie Janie” na trzy głosy.

Dopełnieniem spotkania były wspólne zdjęcia i kuluarowe rozmowy.

Joanna Ryłko, Wrocławskie Centrum Seniora

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!