Wrocław: Seniorzy spotkali się z prezydentem

Wielki zaszczyt i przyjemność mieli liderzy organizacji senioralnych, którzy zostali zaproszeni na spotkanie noworoczne z Prezydentem Wrocławia – Rafałem Dutkiewiczem.

W spotkaniu udział wzięli współpracownicy Prezydenta. To niezwykle ciepłe i rozśpiewane wydarzenie odbyło się w Sali Wielkiej Wrocławskiego Ratusza, jednego z piękniejszych zabytków świeckiej architektury gotyckiej. Zorganizowane we wtorek 20 stycznia, z inicjatywy Biura Prezydenta, wpisało się mocno w Dni Babci i Dziadka, które związane są niewątpliwie z wielkim potencjałem i aktywnością seniorów.

W pierwszych słowach gospodarz spotkania dziękował wszystkim gościom (a było ich blisko 70) za przyjęcie zaproszenia i wyraził chęć odwiedzin tych organizacji, zwłaszcza tych, w których jeszcze nie był.

Charakter spotkania był niewątpliwie otwarty i serdeczny. Towarzyszyły mu dyskusje przy stole, przeplatane wspólnym kolędowaniem. Wydarzenie urozmaiciły anegdoty i fraszki Rafała Dutkiewicza. Spektakularnym momentem okazało się wykonanie znanego utworu „Panie Janie” na trzy głosy.

Dopełnieniem spotkania były wspólne zdjęcia i kuluarowe rozmowy.

Joanna Ryłko, Wrocławskie Centrum Seniora

Więcej z kategorii Wydarzenia
Targi Seniora w Krakowie
Poznań: Latająca Poradnia Geriatryczna
Wrocław: Seniorzy spotkali się z prezydentem
Powiązane artykuły
Koncert dla seniorów – muzyczne niespodzianki
5 pomysłów na sylwestra dla seniorów
Koncert dla seniorów – „Bajgosie i Limerynie”
Uniwersytet Otwarty UW - poszerz wiedzę
Cukrzyca oswojona – spotkanie dla seniorów w Łodzi