Polecamy blogi o modzie dla 50+

Interesujesz się modą i szukasz inspiracji? Polecamy blogi o modzie dla seniorów, pisane przez pasjonatów mody w wieku 50+. Kto lepiej zna się na najnowszych trendach niż oni?

Beata Podlasek: Jestem, bo mogę… Senior fashion / moda 50+, 60+, 70+

Blog Beaty Podlasek pełen jest inspirujących wpisów z przeglądami stylizacji kobiet znanych i tych mniej znanych. Jesteście ciekawi, jak ubierają się na co dzień Krystyna Janda i Urszula Dudziak? A może chcecie podejrzeć karnawałowe kreacje z wielkiego świata? Zapraszamy na bloga pani Beaty. Znajdą tu Państwo także wpisy, które powstały na bazie zdjęć nadesłanych przez czytelniczki bloga, kobiety 50+, które chciały pokazać, co i jak noszą na co dzień – do pracy, po pracy i na spotkania towarzyskie. To blog dla kobiet takich, jak my!

Krystyna Bałakier: Bałakier Style

„Nazywam się Krystyna Bałakier i jestem kobietą 50+. Jestem wrocławską stylistką i blogerką. Moda jest moją pasją i zawsze zajmowała bardzo ważne miejsce w moim życiu. Moja Matka i Babcia przyczyniły się do wyrobienia we mnie gustu i zwracania uwagi na to, co noszą inni dobrze ubrani ludzie. Obie przykładały bardzo dużą uwagę do tego, w co się i mnie jako dziewczynkę, a potem dziewczynę ubierały. Dlatego też moja praca zawsze związana była z kontaktem z ludźmi. Muszę, też wszystkiego dotknąć, aby poczuć w ręce materiał i jego strukturę a także jakość.” – mówi o sobie pani Krystyna. – „Na moim blogu chcę pokazywać modę dla kobiet 50+, aby uświadomić im, że również w ich wieku mogą ubierać się nowocześnie i poprzez odpowiedni ubiór zniwelować pewne mankamenty figury.”

Izabela Malik: Sew sew live

Lubicie bawić się kolorami, stylami i tworzyć własne oryginalne modowe zestawienia? Zdarz się wam szyć lub przerabiać ubrania kupione w sklepie? To blog w sam raz dla was! Pani Izabela nie boi się podkreślać strojem swojej figury i urody. Na blogu pokazuje wiele zdjęć z własnymi stylizacjami na każdą okazję i porę roku. Czasem zdarza jej się kupić ubranie z myślą o tym, żeby przerobić je i stworzyć z niego niepowtarzalną kreację. Taką, której nie można znaleźć w żadnym sklepie. To blog dla tych, którzy lubią odrobinę poeksperymentować z modą. Polecamy!
 
Lubisz czytać blogi i myślisz o własnym? Nie czekaj, weź udział w naszym konkursie! Napisz pierwszy tekst, opisz w kilku zdaniach swój pomysł na bloga i wygraj! W konkursie może wziąć udział każdy, kto ukończył 60 lat. Wyslij zgłoszenie za pośrednictwem strony www.cafesenior.pl/konkurs. Na zgłoszenia czekamy do 10.11.2015. Zapraszamy!

Czy przewidujemy nagrody? Oczywiście! Dziesięć osób otrzyma własne blogi, a na podstawie kilku opublikowanych notatek jurorzy zadecydują, do kogo trafią atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. laptop Dell Inspiron, smartfony MyPhone Halo X, gadżety od firmy Microsoft oraz specjalne konta do monitoringu internetu od Monitori.

Więcej z kategorii Internet
Internet bez tajemnic: selfie
Polecamy blogi o modzie dla 50+
Precyzyjne wyszukiwanie. 5 funkcji Google, które warto znać
Powiązane artykuły
Skróty internetowe, które powinieneś znać
Co to jest mem internetowy?
Jak legalnie oglądać filmy w Internecie?
Proste internetowe gry, które ćwiczą mózg
10 przykazań bezpiecznego korzystania z Internetu