Pływanie synchroniczne bez wody? Seniorzy potrafią!

Pływanie synchroniczne to niełatwa sztuka. Wymaga sprawności, techniki, dużo wyczucia i pracy. Seniorzy pokazują jednak, że ze wszystkim sobie świetnie radzą. Nawet z brakiem wody!

Do tego nie wystarczy talent, potrzeba jeszcze wielu godzin ćwiczeń. Wysoki poziom osiągają w pływaniu synchronicznym nieliczni. Nawet ci nieliczni najlepsi jednak nie mogą liczyć na tak szeroki i pozytywny odzew jak tych kilku panów.

Kilku pływających synchronicznie seniorów z USA pokazało, że żadne przeszkody nie są im straszne - ani wiek, ani brak wody, ani niedostatki w sprawności. Nagranie z ich niezwykłego występu obejrzano w serwisie YouTube już niemal 4 miliony razy!


Panowie popisali się olbrzymim poczuciem humoru, dystansem i pomysłowością. Czy w Polsce jest to też możliwe? Jak najbardziej! Powstaje u nas coraz więcej grup kabaretowych dla seniorów, a ich pomysły są coraz bardziej oryginalne. Jak widać, wystarczy kilka zaangażowanych osób, by stworzyć razem coś niezwykłego, co wywoła uśmiech wśród ludzi na całym świecie. A więc... do dzieła!

Więcej z kategorii Sport
Emerytura olimpijska - za jaki medal i ile wynosi?
Nordic walking: idealny sport dla seniora
Didier Deschamps – w wieku 50 lat wygrał mundial po raz drugi
Powiązane artykuły
Najszybsza babcia świata. Ma 75 lat i biega w maratonach
Gimnastyka dla seniorów: ćwiczenia na kręgosłup
Ćwiczenia na kręgosłup – szyjny, lędźwiowy i piersiowy
Mężczyzna odpoczywa pod drzewem po jeździe na rowerze
Sposoby na nietrzymanie moczu – sport jest ważny
Jazda na rowerze
Nietrzymanie moczu – sprawdź, jakie sporty możesz uprawiać