Pływanie synchroniczne bez wody? Seniorzy potrafią!

Pływanie synchroniczne to niełatwa sztuka. Wymaga sprawności, techniki, dużo wyczucia i pracy. Seniorzy pokazują jednak, że ze wszystkim sobie świetnie radzą. Nawet z brakiem wody!

Do tego nie wystarczy talent, potrzeba jeszcze wielu godzin ćwiczeń. Wysoki poziom osiągają w pływaniu synchronicznym nieliczni. Nawet ci nieliczni najlepsi jednak nie mogą liczyć na tak szeroki i pozytywny odzew jak tych kilku panów.

Kilku pływających synchronicznie seniorów z USA pokazało, że żadne przeszkody nie są im straszne - ani wiek, ani brak wody, ani niedostatki w sprawności. Nagranie z ich niezwykłego występu obejrzano w serwisie YouTube już niemal 4 miliony razy!


Panowie popisali się olbrzymim poczuciem humoru, dystansem i pomysłowością. Czy w Polsce jest to też możliwe? Jak najbardziej! Powstaje u nas coraz więcej grup kabaretowych dla seniorów, a ich pomysły są coraz bardziej oryginalne. Jak widać, wystarczy kilka zaangażowanych osób, by stworzyć razem coś niezwykłego, co wywoła uśmiech wśród ludzi na całym świecie. A więc... do dzieła!

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!