Jak ubrać się na sylwestra?

Spis treści

Noc sylwestrowa to wyjątkowa okazja. Zdarza się przecież tylko raz w roku. Dlatego warto na tą okazję ubrać się inaczej niż na zwykłą imprezę.

Najczęściej spędzamy ją wśród bliskich nam osób na towarzyskich spotkaniach w domach lub na zorganizowanych w tym celu balach. Część osób idzie w tym celu również na uroczyste kolacje do restauracji. Część po prostu idzie na rynki miast, w których odbywają się ogólnodostępne zabawy Sylwestrowe.

W zależności od tego, gdzie się wybieramy, powinniśmy odpowiednio zadbać o nasz strój.

Bal sylwestrowy

/> Jeśli noc sylwestrowa ma nam minąć na balu, obowiązują wtedy stroje typowo balowe. Dla kobiet są to zazwyczaj długie suknie. Niekoniecznie muszą być czarne. Pięknie wyglądają także w innych intensywnych kolorach. Nie muszą też być bardzo bogato zdobione. Wystarczy ciekawa biżuteria i odpowiednio dobrana elegancka kopertówka.

Kolacja w restauracji


Jeśli udajemy się na kolację sylwestrową do restauracji, najczęściej obowiązującym strojem jest sukienka do kolan lub 2 cm za nie. Na tą okazję doskonała jest mała czarna lub w innym kolorze. W tym roku bardzo modne są cekiny, więc na pewno znajdziemy sukienkę z ich elementami. Cekiny wcale nie muszą być czarne, złote, czy srebrne. Można zaopatrzyć się w nie także w innych kolorach. Byleby nie przesadzić z ich ilością, bo będziemy wyglądać jak choinki. Na ten wieczór możemy również ubrać się w elegancką tunikę i wieczorowe spodnie.

Nie zapominajmy także o wieczorowych szalach, które nie tylko będą ozdobą naszych sukienek, ale także zabezpieczą nas przed początkowych chłodem w niektórych salach imprezowych.

Sylwester u znajomych


Na imprezę sylwestrową do znajomych możemy także ubrać się w spodnie lub spódnicę i wieczorową bluzkę. Będzie na pewno wygodniej i bardziej swobodnie.

Nie zapominajmy, że kolor czarny nie jest jedynym kolorem, w który możemy ubrać się na Sylwestra. Jeśli wystąpimy w innym, na pewno zwrócimy na siebie uwagę, bo i tak większość świętujących będzie w czerni. W sklepach można kupić już sukienki czerwone, różowe, fioletowe, chabrowe i inne. Skorzystajmy z tej oferty w tym roku.

Powitanie roku na świeżym powietrzu


Jeśli mamy zamiar spędzić Sylwestra na świeżym powietrzu pamiętajmy przede wszystkim o tym, aby nasz strój dobrze zabezpieczał nas przed zimnem. Wystarczy wtedy jakaś ozdobna czapka, czy szalik, aby podkreślić okazję.

Z okazji zbliżającego się Nowego Roku składam Wam serdecznie życzenia zdrowia, pomyślności i spełnienia wszystkich marzeń. Życzę również wspaniałej zabawy sylwestrowej.

Oceń artykuł

(liczba ocen 1)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zamknij