Historia miłości, która przetrwała 70 lat rozłąki

Byli w sobie zakochani, ale rozdzieliła ich II wojna światowa. Przez 70 lat nie mieli ze sobą żadnego kontaktu. Gdyby nie artykuł dla lokalnej gazety być może już nigdy więcej by się nie spotkali. Przeczytajcie niesamowitą historię miłości 90-letniego Boba i 86-letniej Marthy, którzy właśnie wzięli ślub!

Bob Albright i Martha Joy Brindle pierwszy raz spotkali się tuż przed II wojną światową. Razem pracowali w aptece i szybko się w sobie zakochali. Gdy jednak wojna wybuchła, Bob został wysłany przez armię na południowy Pacyfik. Telefony na taką odległość były wówczas dla biednej pary zbyt drogie. Bob i Martha wysyłali sobie listy, ale wkrótce i ten kontakt się urwał.

Wojna rozdzieliła dwoje zakochanych. Przez długie lata nie mieli ze sobą żadnego kontaktu i nie wiedzieli nawet o swoim istnieniu. Wszystko zmieniło się zupełnie przypadkiem...

Bob udzielił niedawno wywiadu w lokalnej gazecie. Opowiedział w nim o swojej pierwszej miłości w życiu. Historia zainteresowała dziennikarkę, która podjęła się poszukiwania Marthy. I udało się jej. Równo rok temu para spotkała się znów - po 70 latach!

Nie trzeba było długo czekać, żeby Bob oświadczył się swojej wybrance. Kilka dni temu para wzięła wreszcie - w otoczeniu rodziny i przyjaciół - ślub.

Państwo młodzi (!) mają teraz swój miesiąc miodowy. Życzymy im jak najwięcej wspólnej radości!

 

grafika: screen ze strony www.clickorlando.com

 

 

Czytaj też:

 

 

Więcej z kategorii Ludzie
Senior na końcu świata - Brazylia
Senior na końcu świata – Kuba
Senior na końcu świata - Kanada
Powiązane artykuły
Tej 90-latki życie nie oszczędzało. Ale ostatnio spotkało ją coś cudownego!
Piosenki Hanki Ordonówny
W czym tkwi sekret udanego związku?
Niesamowici Seniorzy-biegacze i ich rekordy
Coraz więcej stulatków w Polsce