Tej 90-latki życie nie oszczędzało. Ale ostatnio spotkało ją coś cudownego!

ycie nie oszczędziło Su Guiying. Ukochanej rodzinie poświęciła 90 lat swojego życia. Niestety: wszystkie jej 17 dzieci zmarło zanim dożyło dorosłości. W ostatnim czasie owdowiała i przed nią stanęła perspektywa wielkiej samotności. Wszystko jednak się cudownie odmieniło!

Su Guiying postanowiła po śmierci męża opublikować w lokalnej prasie w Chinach, gdzie mieszka, ogłoszenie: poszukiwała osób, które przyszłyby na jej własny pogrzeb. Nie mogła liczyć na rodzinę - po jego odejściu została całkiem sama. Wcześniej zmarło aż siedemnaścioro jej dzieci.

Ogłoszenie wszystko jednak odmieniło. Niedawno rozpoczynał się Chiński Nowy Rok. Su Guiying spodziewała się, że spędzi święto samotnie. Tymczasem do jej domu przybyło wielu dobrych ludzi, których poruszyła historia, o której dowiedzieli się z prasy i Internetu. Starsza pani aż rozpłakała się z radości i powiedziała lokalnym mediom, że był to najpiękniejszy Nowy Rok w jej życiu.

fot. Dailymail.co.uk

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!