Wakacyjny horoskop na lato 2019. Sprawdź, co Cię czeka

Chcesz wiedzieć co przyniesie tegoroczne lato? Sprawdź wakacyjny horoskop dla swojego znaku zodiaku.
Zodiak - znaki zodiaku na niebie
Źródło: 123RF
Spis treści

Wakacyjny horoskop: Wodnik  

(osoby urodzone między 21 stycznia 19 lutego)

Wodnika w te wakacje czeka niezapomniana podróż. Warto odezwać się do starych przyjaciół, z którymi od dawna nie rozmawialiśmy, może to zaowocować wspólnym wypadem w ciekawe miejsce. Warto wykorzystać tę szansę na odpoczynek i zregenerowanie sił.

W sferze uczuć wodniki mogą liczyć na udane lato, wszystko wskazuje na to, że rozwiążą się ich problemy.

 

Wakacyjny horoskop: Ryby  

(osoby urodzone między 20 lutego – 20 marca)

W wakacje ryby powinny poświęcić więcej uwagi rodzinnym relacjom. To dobry moment na nadrobienie zaległości. Świetnym pomysłem mogą okazać się wspólne posiłki na świeżym powietrzu – ognisko, grill lub piknik. Ryby najlepiej odpoczną nad jeziorem.

W sprawach zawodowych niewiele się zmieni, sytuacja wygląda na stabilną.

Wakacyjny horoskop: Baran

(osoby urodzone między 21 marca – 20 kwietnia)

Dla osób urodzonych pod znakiem barana wakacje to wymarzony czas na odpoczynek. Wszystko wskazuje na to, że mogą nieco zwolnić i poświęcić więcej czasu sobie. To dobry moment na aktywność fizyczną – jogę, pływanie lub spacery. Dobry kierunek na wakacje to morze.

Warto wykorzystać ten czas na naładowanie akumulatorów, pozbycie się trosk i relaks.

W sferze uczuciowej barany, które są w związkach odnajdą poczucie bezpieczeństwa, dla singli nie jest to dobry moment na szukanie miłości, lepiej poświęcić ten czas sobie.

Wakacyjny horoskop: Byk

(osoby urodzone między 21 kwietnia a 21 maja)

Na byki czeka sporo wyzwań np. organizacyjnych. Jeśli to na tobie spoczywa obowiązek przygotowania wakacji – zaplanowania trasy wycieczki, zarezerwowania noclegów i kupienia biletów, lepiej nie odkładaj tego na później.

Im szybciej uporasz się z wyznaczonymi zadaniami, tym szybciej będziesz mógł oddać się błogiemu odpoczynkowi. Nie zapomnij też o najbliższych i poświęć im trochę uwagi. Dobry wakacyjny kierunek to miejsce z ciekawą historią i zabytkami.

Wakacyjny horoskop: Bliźnięta

(osoby urodzone między 22 maja a 21 czerwca)

Bliźnięta w wakacje mogą być nieco rozdarte między chęcią odpoczynku a obowiązkami zawodowymi. W wakacje warto pamiętać, że nie warto robić niczego kosztem swojego zdrowia. Dlatego bliźnięta powinny znaleźć złoty środek i starać się pogodzić obowiązki z przyjemnościami.

W sferze uczuć spokojnie i stabilnie, bliźnięta nie mają czym się martwić.

Dobre kierunki na tegoroczne wakacje to egozotyczne kraje lub morze.

Wakacyjny horoskop: Rak

(osoby urodzone między 22 czerwca a 22 lipca)

Rakom zdecydowanie przyda się odpoczynek. Po dość intensywnej pierwszej połowie roku powinny w wakacje wrzucić na luz i korzystać z wypoczynku ile tylko się da. Dobrym kierunkiem dla raków jest morze lub okolice innej wody.

W tym okresie warto więcej uwagi poświęcić swojej diecie, zdrowe odżywianie jest bardzo ważne dla ogólnego stanu organizmu.

Dla raków szykuje się gorące lato także pod względem uczuć, osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku mogą przeżyć zakochanie, również to ponowne.

Wakacyjny horoskop: Lew

(osoby urodzone między 23 lipca a 22 sierpnia)

Dla lwów wakacje powinny być momentem do refleksji. Warto wykorzystać wolny czas na przemyślenia i analizę dotychczasowych decyzji. Być może warto zawrócić z obranej drogi. Dobrym miejscem wypoczynku mogą być góry lub domek w lesie.

To także czas, który warto poświęcić bliskim i spotkać się z dawno nie widzianą rodziną.

W sferze uczuć – wszystko zależy od nastawienia lwów, jeśli będzie pozytywne, nie powinno wydarzyć się nic niepokojącego.

Wakacyjny horoskop: Panna

(osoby urodzone między 23 sierpnia a 22 września)

Panny w wakacje poczują ogromną chęć leniuchowania. Piękna pogoda, las, morze, góry – o tym będą myśleć osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku.

Warto wytrzymać w skupieniu do urlopu, bo ten zapowiada się naprawdę dobrze. Panny wreszcie będą mogły poświęcić sobie więcej czasu i nadrobić zaległości z partnerem. Dla singli też szykuje się udany urlop, więc warto się rozglądać, być może ktoś wpadnie nam w oko.

Dobry kierunek na wakacje to egotyczne kraje i wyspy.

Wakacyjny horoskop: Waga

(osoby urodzone między 23 września a 23 października)

Wagi wyczekiwały na wakacje już od dłuższego czasu. Będą się więc cieszyć z urlopu nawet jeśli nie będą to wakacje ich marzeń. W trakcie odpoczynku wagi powinny nieco zaszaleć – pojechać gdzieś, gdzie jeszcze nie były, albo kupić sobie coś, co zawsze chciały mieć.

Warto zadbać o siebie i spełnić kilka swoich zachcianek. Wpłynie to pozytywnie nie tylko na nas, ale także na naszych bliskich.

Dobry kierunek wakacyjny to zmiana dotychczasowego klimatu.

Wakacyjny horoskop: Skorpion

(osoby urodzone między 24 października a 22 listopada)

Skorpiony zdecydowanie powinny zwolnić tempo. Wakacje są dobrym momentem żeby zadbać o swój umysł i ciało. Warto wybrać się nad wodę lub do lasu z dobrą książką pod pachą.

Na skorpiony w te wakacje czeka też miła niespodzianka związana z nowym towarzystwem. Wszystko wskazuje na to, że znajdą bratnią duszę.

Wakacyjny horoskop: Strzelec

(osoby urodzone między 23 listopada a 21 grudnia)

Strzelce nie powinny się przepracowywać, więc lepiej nie brać na siebie zbyt wiele obowiązków. Dobry kierunek na wakacje w tym roku to nizinny region o umiarkowanym klimacie. Tam strzelce najlepiej wypoczną i nabiorą siły na następne pół roku.

W sferze uczuć – lepiej unikać konfliktów i nie dawać ponosić się emocjom. Ewentualne problemy radzimy przedyskutować na spokojnie.

Wakacyjny horoskop: Koziorożec

(osoby urodzone między 22 grudnia a 20 stycznia)

Koziorożcom może być trudno odnaleźć się w klimacie wakacyjnym. Na początku urlopu mogą być rozdrażnione i niechętnie nastawione. Jednak kiedy już uda im się znaleźć sobie miejsce, poczują się jak ryba w wodzie. Warto skorzystać z tego czasu i odłożyć na później zmartwienia.

W wakacje warto poświęcić bliskim trochę więcej czasu, nawet kosztem innych przyjemności. Dobrym rozwiązaniem wakacyjnym jest wycieczka z zaplanowanym zwiedzaniem. 

Czytaj także: 

5 sposobów na wymarzone wakacje we własnym domu

Wyposażenie apteczki – co zabrać ze sobą na wakacje?

Pomysł na wakacje: górskie szlaki i dzikie zwierzaki

Wakacje z rodziną – co robić, by wyszły dobrze nie tylko na zdjęciu?