string(8) "szukanie" Pierwszy skok ze spadochronem w wieku 86 lat, gratulujemy!

Pierwszy skok ze spadochronem w wieku 86 lat, gratulujemy!

ollie z Brookdale Irving w amerykańskim Teksasie od zawsze chciała wieść życie pełne podróży i przygód. O skoku ze spadochronem marzyła odkąd skończyła… 13 lat! Teraz, w wieku 86 lat spełniła swoje marzenie z dzieciństwa. Pomogła jej w tym fundacja „Wish of a Lifetime”, spełniająca marzenia seniorów.Mollie od zawsze lubiła być w powietrzu. Podczas wolontariatu w Cywilnym Patrolu Powietrznym w czasie II wojny światowej, Mollie nauczyła się składać spadochrony i marzyła, by pewnego dnia skoczyć na jednym z nich. Z czasem ozdobiła swoje ciało kilkoma tatuażami z wizerunkami ptaków i motyli, które na co dzień przemierzają świat na skrzydłach. Aż wreszcie, w wieku 86 lat Mollie spełniła swoje największe marzenie z lat młodości!

Mollie twierdzi, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. Przez większą część życia bohaterka tego artykułu opiekowała się najbliższymi osobami, mężem i siedmiorgiem dzieci, odkładając marzenie z czasów młodości na później. Mijały lata, dzieci odchowały już swoje dzieci, a Mollie ufundowała jednej z wnuczek zajęcia na prywatnej uczelni dentystycznej. W podziękowaniu wnuczka zgłosiła babcię do amerykańskiej fundacji „Wish of a Lifetime”, spełniającej marzenia seniorów.

Dziesiątki lat po tym, jak Mollie wyśniła sobie skok ze spadochronem, jej marzenie w końcu się spełniło. Mollie wyskoczyła razem z profesjonalnym instruktorem, a po wylądowaniu na ziemi powiedziała: „To było najbardziej niesamowite doświadczenie w całym moim życiu. Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomogli mi je spełnić”.

Czy Państwo też mają takie marzenia z dzieciństwa lub wczesnej młodości, które jeszcze czekają na realizację? Jeśli tak, to czy jest coś, co realnie was powstrzymuje przed ich realizacją? Przyjrzyjcie się sobie i swoim marzeniom, a może okaże się, że tak naprawdę ograniczenia znajdują się tylko w sferze naszych umysłów. Kiedy będzie lepsza pora na robienie tego, na co mamy ochotę, jeśli nie teraz?

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!

Zamknij