Magazyn 60+ zachęca seniorów do aktywności

Magazyn 60+ wydawany jest już od 2012 r., obecnie ukazuje się w cyklu miesięcznym w nakładzie 50 000 egzemplarzy. Jest członkiem Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
magazyn-60+ -dla-seniorów ">

Magazyn 60+  dla seniorów 

Pismo tworzone jest z myślą o osobach 55+. Buduje pozytywne myślenie o wieku senioralnym. Zachęca do nowoczesnego podejścia do życia, aktywności, otwartości na nowinki. Inspiruje do myślenia o wieku dojrzałym jako okresie, kiedy można więcej czasu i uwagi poświęcić sobie i ciekawie ten czas wykorzystać. Wspiera i doradza.
Koncentruje swoją uwagę na tematyce zdrowotnej przede wszystkim propagując aktywność, zdrowy styl życia, zdrowe odżywianie, różne formy ruchu, dbałość o urodę. Dużo miejsca poświęca profilaktyce, przedstawia nowoczesne metody leczenia. Wiedza, którą dzieli się z Czytelnikami jest rzetelna, zespół redakcyjny współpracuje z doświadczonymi farmaceutami i lekarzami. 
W Magazynie 60+ można znaleźć również wywiady z gwiazdami, nieco wspomnień i wiadomości kulturalne.

Pobierz najnowszy numer Magazynu 60+

magazyn 60

Czytaj także: 

Lucyna Malec - optymistka z natury [WYWIAD]

Majka Jeżowska: Młodość ma się w głowie [WYWIAD]

Zbigniew Buczkowski: Talent nie do interesów [WYWIAD]

 

 

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!