PORTAL DLA SENIORÓW
 

Książka na wakacje: Seniorzy w natarciu

Co robi grupka emerytów, którzy nudzą się w domu opieki? Zakładają Emerycką Szajkę, żeby tak jak Robin Hood zabierać bogatym i rozdawać potrzebującym. Uwaga, KONKURS! Mamy dla Was 3 egzemplarze książki.

Bohaterami książki „Seniorzy w natarciu” jest grupa emerytów z domów starości o wdzięcznej nazwie „Diament”. Nazwa placówki ma jednak niewiele wspólnego z panującymi w niej standardami obsługi. Seniorzy nie chcą dłużej godzić się na jedzenie bez smaku, brak ruchu i to, że cały czas się na nich oszczędza.

Märtha, Stina, Anna-Greta, Geniusz i Grabi odkrywają, że są przez personel traktowani gorzej niż osadzeni w więzieniach bandyci. Nie dostają wystarczająco dużo kawy, cynamonowych bułeczek, zamyka się ich na klucz, każe chodzić spać z kurami i odmawia wszelkich przyjemności, których mogliby zażywać w jesieni życia. Skoro nawet więźniowie mają lepiej, to najwyższa pora trafić do… więzienia!

„Seniorzy w natarciu” to pozytywnie zakręcona komedia kryminalna. Rządzi się swoimi prawami, tu wszystko jest możliwe! Märtha i jej przyjaciele postanawiają samodzielnie zadbać o swój los. Obmyślają plan, który ma ich zaprowadzić wszystkich za kratki. Więcej już nie zdradzimy. Tylko tyle, że apetyt seniorów na drobne występki rośnie w miarę brojenia.

Chcesz przeczytać tą zabawną opowieść o tym, że prawdziwe życia zaczyna się około osiemdziesiątki?

 

ZAPRASZAMY DO KONKURSU!

Mamy dla Was 3 egzemplarze książki „Seniorzy w natarciu”, które zostały ufundowane przez wydawnictwo Sonia Draga. Chcielibyśmy je dać osobom, które nas przekonają, że książka powinna trafić właśnie do nich. Wystarczy odpowiedzieć drogą mailową na pytanie „Co pozytywnego i szalonego zrobiłaś lub zrobiłeś w życiu?”. Na zgłoszenia czekamy do północy w niedzielę, 24.07.2016.

 

Zasady konkursu:

  • Napisz w 2-3 zdaniach odpowiedź na pytanie konkursowe: „Co pozytywnego i szalonego zrobiłaś lub zrobiłeś w życiu?”

  • Odpowiedzi konkursowe prosimy wysyłać na adres: konkurs.cafesenior@gmail.com, z dopiskiem „Konkurs książkowy”. Czekamy na Państwa zgłoszenia do końca niedzieli 24.07.2016.

  • Do końca wtorku 26.07.2016 wybierzemy 3 najciekawsze odpowiedzi, wyniki ogłosimy w tym samym dniu na portalu CafeSenior, a zwycięzców nagrodzimy książkami „Seniorzy w natarciu”, ufundowanymi przez wydawnictwo Sonia Draga.

  • Zastrzegamy sobie prawo do publikacji najciekawszych zgłoszeń (bez nazwisk). Wysyłka książek możliwa jest jedynie na terenie Polski.


Zachęcamy do czytania i zapraszamy do udziału w konkursie!

Pełny regulamin konkursu znajdą Państwo tutaj.

 

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Pytanie: Czy uważasz, że żywność ekologiczna jest smaczniejsza od tradycyjnej?

  Tak

  Nie

  Nie widzę różnicy

  Nie wiem

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA