Alicja Majewska jurorką The Voice Senior?

Trwają przygotowania do kolejnego talent show poświęconemu seniorom. W jury programu "The Voice Senior" ma zasiąść Alicja Majewska.
Alicja Majewska podczas koncertu
Źródło: Wikipedia.pl
Spis treści

 

Telewizja Polska przygotowuje pierwszą polską edycję programu „The Voice Senior”. Talent show jest oparty na tej samej formule co wcześniejsze „The Voice of Ponad” oraz „The Voice Kids”, tym razem jednak występować będą wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia. 

Reklama

Marta Manowska w The Voice Senior

Według portalu Wirtualnemedia.pl pierwszy odcinek programu zostanie wyemitowany późną jesienią, po zakończeniu 10. Edycji „The Voice of Poland”. Z informacji, do których nieoficjalnie dotarł portal wynika także, że w rolę prowadzącej talent show wcieli się Marta Manowska. Widzowie TVP mogli już oglądać dziennikarkę w takich programach jak „Rolnik szuka żony” oraz „Sanatorium miłości”.

Umów się na bezpłatne badanie słuchu! Kliknij tutaj

The Voice Senior - jury

Skład jurorów programu także nie jest oficjalnie znany. Media spekulują, że wśród artystów, którzy są brani pod uwagę w roli trenerów znalazł się Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk, Maryla Rodowicz i Alicja Majewska.

Reklama

Alicja Majewska w The Voice Senior

I to właśnie Alicja Majewska w wywiadzie dla portalu przeambitni.pl miała zdradzić swój udział w programie. To jedna z najbardziej popularnych wokalistek polskich. Debiutowała w 1968 roku na IV Festiwalu Piosenki Radzieckiej w Zielonej Górze. Była wielokrotnie nagradzana na festiwalach w kraju, występowała także w Państwach Europy. Jej najsłynniejsze przeboje to m.in. „Odkryjemy miłość nieznaną”, „Być kobietą” czy „Jeszcze się tam żagiel bieli”. Artystka ma dziś 71 lat

 

Czytaj także:

The Voice Senior w TVP – nowy program jesienią

80-latek z alzheimerem nagrywa płyty

Uciekli z domu opieki. Policja znalazła ich na festiwalu muzyki metalowej

 

 

 

 

Więcej z kategorii Kultura
Przeczytaj artykuł
Nadzieja na pokonanie alzheimera
Przeczytaj artykuł
Ulgi i zniżki dla seniorów, sprawdź co Ci się należy
Przeczytaj artykuł
Rośnie zadłużenie polskich seniorów
Powiązane artykuły
Rzeźby lodowe w Poznaniu - zdjęcia
Masło orzechowe pozwoli wykryć Alzheimera?
Masz podwyższony cholesterol? Zobacz, co radzi Ci lekarz
Jan Morawiec złotym medalistą maratonu w Brazylii!

Reklama


Darmowe badanie słuchu!
Umów badanie online