The Voice Senior w TVP – nowy program jesienią

W TVP powstaje właśnie pierwsza polska edycja programu muzycznego dla osób starszych. The Voice Senior będzie emitowany jesienią 2019 roku. W maju poznaliśmy skład jury, odbyły się także już castingi.
Maryla Rodowicz podczas koncertu
Żródło: Wikipedia
Spis treści

Talent show tylko dla seniorów

Na antenie TVP widzowie mogli już oglądać "The Voice of Poland” oraz "The Voice Kids", w którym uczestniczyły dzieci. Tym razem przyszła pora na seniorów. Bowiem w programie The Voice Senior udział mogą wziąć wyłącznie osoby powyżej 60. roku życia, które pod okiem trenera będą walczyć o przejście do kolejnego etapu talent show.

To odpowiedź telewizji polskiej na cieszące się dużą popularnością wcześniejsze edycje prgramu, ale także sukces programu skierowanego do podobnej grupy wiekowej - "Sanatorium miłości"

Jury programu The Voice Senior

Media spekulują już, kto zasiądzie w jury programu The Voice Senior. Wskazywane osoby to jury z poprzednich edycji - Michał Szpak, Andrzej Piaseczny, Marek Piekarczyk oraz Maryla Rodowicz. Jednak informacje te nie doczekały się jeszcze oficjalnego potwierdzenia przez producentów programu.

The Voice Senior ma zostać wyemitowany jesienią 2019 roku. To prawdopodobna data, szczególnie, że castingi do programu odbyły się już w maju.

Czytaj także:

80-latek z alzheimerem nagrywa płyty

Uciekli z domu opieki. Policja znalazła ich na festiwalu muzyki metalowej