80-letnia tancerka daje popis na scenie

Popularność w Internecie zdobywa od kilku dni nagranie z brytyjskiego Mam Talent, w którym występuje 80-letnia tancerka. I jurorów, i widownię zupełnie zaskakuje.

Niemal 80-letnia Paddy (bez kilku miesięcy) w słynnym programie zjawiła się w towarzystwie znacznie młodszego partnera Nico. Początek ich tańca nie wróżył niezwykłego pokazu, który para potem dała. Jeden z jurorów był nawet gotów odesłać oboje do domów. Nagle jednak wszystko się zmieniło. We dwoje opanowali scenę i zszokowali miliony widzów niezwykłym pokazem sprawności.


Paco po występie z wzruszeniem opowiedziała o tańcu w swoim życiu. Tańczyła w młodości, już od wczesnego dzieciństwa, ale później przestała. Z mężem wyjechała za granicę i miała czwórkę dzieci. Dopiero po śmierci partnera, w poszukiwaniu zajęcia dla siebie, zapisała się znów do akademii tańca. Wcześniej zastrzegła, że z młodym Nico łączą ją jedynie relacje profesjonalne.

Film z występu 80-latki obejrzano już ponad 7 milionów razy.

Warto wspomnieć, że to nie jest jedyny raz, jak seniorzy dają popis w znanym programie telewizyjnym. Dwa lata temu wszyscy zachwycali się występem chóru The Zimmers.

Więcej z kategorii Ludzie
Coraz więcej stulatków w Polsce
5 seniorek, które podbiły serca rzesz fanów
85-letni Japończyk Hiromu Inada ukończył triatlon Ironmana
Powiązane artykuły
Tej 90-latki życie nie oszczędzało. Ale ostatnio spotkało ją coś cudownego!
W czym tkwi sekret udanego związku?
Piosenki Hanki Ordonówny
Telefon wsparcia dla Seniorów
DOZ Fundacja uruchomiła telefon wsparcia dla Seniorów
84-letnia Polka podbija świat autostopem!