PORTAL DLA SENIORÓW
 

7 pomysłów na miły wieczór we dwoje. Inspiracje 50+

Spis treści

Wiek nie zwalnia ze starania o drugą osobę. Warto co jakiś czas zorganizować sobie czas we dwoje w sposób wyjątkowy. Długi staż związku tylko pomaga w tym, by dobrze rozpoznać, co spodoba się ukochanej osobie. Oto 7 inspiracji na miły wieczór.

1. Wyjście do kina/teatru/filharmonii/opery


Możecie we dwoje spędzić miło czas, idąc na spektakl lub film. W większych miastach regularnie organizowane są takie, na które wstęp jest za darmo lub w bardzo przystępnej cenie.

2. Romantyczna kolacja


Niezależnie od tego, czy to będzie restauracja, czy domowe zacisze - przy dobrym jedzeniu, nastrojowej muzyce na pewno oboje się odprężycie.

3. Zwiedzanie inspirującej wystawy, wizyta w muzeum


Zastanów się, co interesuje Twoją partnerkę lub partnera i poszukaj czegoś pasującego wśród galerii lub muzeów czegoś. Większość muzeów w soboty otwartych jest za darmo.

4. Taniec


Wybierzcie się na taneczną zabawę lub zatańczcie razem w domu w rytm ulubionej muzyki. Nie chodzi o to, żeby zawojować parkiet, ale by miło razem spędzić czas.

5. Wyjazd za miasto


Możecie pozwolić sobie na większą wyprawę, ale ciekawe będą również odwiedziny w jakiejś pobliskiej miejscowości, w której jest coś wyjątkowego. Na pewno nie wszystko razem widzieliście, warto nadrobić zaległości!

6. Wspólna zabawa


Możecie razem pograć w jakąś grę - Scrabble, tenis, może coś na komputerze?

7. Spacer


Po pięknym parku, okolicy znanej z dzieciństwa, wśród uliczek starego miasta - wyjdźcie razem tam, gdzie będziecie mieć trochę spokoju.

Szczęście nie jest zależne od pieniędzy. Każdy z poniższych pomysłów można zrealizować bez zbędnych wydatków. Warto też pamiętać, że oprawa, choć ma znaczenie, jest drugorzędna wobec tego, co jest między dwojgiem ludzi.

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Pytanie: Co sądzisz o portalach randkowych?

  To przydatna rzecz, szczególnie kiedy chcemy poznać kogoś nowego

  To ciekawa rozrywka i miłe spędzanie wolnego czasu

  To strata czasu, ludzie nie piszą tam prawdy

  Nie interesuję się tym tematem

WASZA OPINIA JEST DLA NAS WAŻNA