Zmiany w emeryturach! Pobierz darmowy e-book

Od 1 października czekają nas zmiany w emeryturach i zaczną obowiązywać nowe przepisy ustawy emerytalnej! Zmianie ulegnie wiek emerytalny. Jego obniżenie sprawi, że automatycznie uprawnienia emerytalne otrzyma około 300 tysięcy osób. Zobacz czy jesteś w tej grupie, sprawdź jakie zmiany i podwyżki dotyczą Twojej emerytury!
Spis treści

Zmiany w emeryturach

Obniżenie wieku emerytalnego sprawia, że zainteresowanie możliwością wcześniejszego skorzystania za świadczenia emerytalnego jest bardzo duże. Specjalnie dla naszych Czytelników, zebraliśmy najpotrzebniejsze informacje w jednym miejscu i w prosty sposób przedstawiamy to, co każdy o emeryturach wiedzieć powinien.  O nadchodzących zmianach, zasadach i rodzajach emerytur warto wiedzieć nieco więcej. Dlatego przygotowaliśmy darmowy e-book. Powstał on z myślą nie tylko o osobach, które zbliżają się do wieku emerytalnego lub już pobierają świadczenia. To także kompendium wiedzy dla ich bliskich, by każdy z nas wiedział i rozumiał nowe prawo emerytalne.

Bezpłatny e-book

Sprawdź, kiedy zaczyna się okres ochronny przed emeryturą, ile wynosi odprawa emerytalna i jakie podwyżki świadczeń Cię czekają. W naszym e-booku znajdziesz odpowiedzi na wiele nurtujących pytań. Z pewnością zawarte w nim treści pozwolą rozwiać wątpliwości związane ze zmianami w systemie emerytalnym.

Zapisz się do newslettera

Dołącz do świata seniorów i zostań subskrybentem naszego newslettera!


  1. Kliknij w link: cafesenior.pl/ebook/.
  2. Podaj swój adres mailowy.
  3. W wiadomości otrzymasz bezpłatny e-book o zmianach w emeryturach.
  4. Będziesz na bieżąco z CafeSenior.pl.

Zachęcamy do lektury :)


E-book emerytury 2017