Współzałożyciel Budki Suflera ma raka. Zespół prosi o wsparcie

Romuald Lipko – współzałożyciel zespołu Budka Suflera walczy z nowotworem. Członkowie zespołu na swoim oficjalnym profilu na Facebooku poprosili fanów o wsparcie.
Romuald Lipko
Źródło: Oficjalny profil na Facebooku

Spis treści

Romuald Lipko ma raka

Romuald Lipko przebywa obecnie w szpitalu w Niemczech, gdzie jest leczony na raka. Diagnozę postawiono miesiąc temu. Informację o chorobie nowotworowej i leczeniu zamieścili na oficjalnym profilu na Facebooku jego koledzy z zespołu. Poprosili swoich fanów o wsparcie i miłe słowo dla chorego kolegi.

- Kilka tygodni temu postawiono wstępną diagnozę. Następnie Romek przebywał w warszawskim szpitalu przy Banacha, a ostatnie dwa tygodnie w klinice w Magdeburgu. To jedyne miejsce na świecie, gdzie podejmuje się walkę z tego typu nowotworami –  pisze zespół.

Prośba o wsparcie dla współzałożyciela Budki Suflera

Jak zapewniają muzycy jest szansa na wyzdrowienie, podkreślają też, że bardzo ważne jest nastawienie chorego i jego stan psychiczny.

- Romek najchętniej mówi o nowych piosenkach, jesiennych koncertach i nowoczesnych aranżacjach. Mając świadomość swojej dolegliwości planuje i marzy… - piszą muzycy. - Zwracamy się z prośbą do wszystkich, którym piosenki Romka sprawiły kiedykolwiek radość o choćby malutki, ale szczery gest wsparcia, o króciutką, życzliwą myśl, o pełne uśmiechu wspomnienie samego siebie słuchającego Jego muzyki.

Czytaj także:

Janina Ochojska ma raka piersi. Apeluje do kobiet, aby się badały

Krzysztof Cwynar - człowiek o wielkim sercu i pięknym głosie

Migracje seniorów - gdzie łatwiej się starzeć?

Uciekli z domu opieki. Policja znalazła ich na festiwalu muzyki metalowej

 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!