Warsztaty dla seniora - pielęgnacja i ochrona przy nietrzymaniu moczu

W piątek (25 maja) w Łodzi seniorzy dotknięci problemem nietrzymania moczu będą mogli wziąć udział w bezpłatnych warsztatach. Podczas spotkania organizowanego przez PAUL HARTMANN Polska dowiedzą się m.in. jak profesjonalnie zadbać o swoją skórę.

Spis treści

 Partner publikacji 

Przyczyn nietrzymania moczu jest wiele, czynniki, które mogą mieć wpływ na rozwój choroby to:


  • nadmierne rozciągnięcie mięśni miednicy, spowodowane porodem,
  • zabieg na prostatę
  • zabiegi chirurgiczne
  • wypadki
  • stany poudarowe

Bezpłatne warsztaty dla seniora


Chorzy powinni wiedzieć, że istnieje wiele sposobów na radzenie sobie z tym schorzeniem, można także zaradzić jego skutkom, nie rezygnując przy tym z coedziennej aktywności fizycznej, czy życia towarzyskiego. Podczas edukacyjnych warsztatów, osoby które mają problem z nietrzymaniem moczu dowiedzą się jak mogą o siebie zadbać - poznają odpowiednią dietę, ćwiczenia i zalecenia dotyczące trybu życia odpowiednie przy nietrzymaniu moczu.
Obecni na spotkaniu specjaliści doradzą im także jak dbać o skórę i chronić ją przed skutkami nietrzymania moczu, oraz pomogą w doborze odpowiednich produktów i kosmetyków.

 

Spotkanie odbędzie się 25 maja o godz. 18 w sali multimedialnej nr 5 w Domu Kultury przy ul. Andrzeja Sacharowa 18 w Łodzi. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny.


 Partner publikacji 

Zobacz też:

Artykuł zawiera lokowanie produktu 

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!