Pełna słońca biografia Anny Jantar

Radość najpiękniejszych dni”, „Tyle słońca w całym mieście”, „Za każdy uśmiech”, „Staruszek świat” - te przeboje zna chyba każdy z nas. Jaka była uwielbiana przez miliony piosenkarka? Tego dowiedzą się Państwo z najnowszej biografii „Tyle słońca. Anna Jantar” autorstwa Marcina Wilka.Biografia Anny Jantar pełna jest historii rodzinnych i z grona znajomych, ujętych w formie anegdot i ciekawostek. To historia PRL w pigułce. Autor buduje barwne tło społeczno-obyczajowe ówczesnej Polski, wprowadza czytelnika w świat złotych lat 70., muzyki rozrywkowej i realia życiowe gwiazd. Oprócz Anny Jantar na kartach książki pojawiają się takie gwiazdy jak Karin Stanek, Czesław Niemen, Halina Frąckowiak czy Zdzisława Sośnicka.

Biografia Anny Jantar to także historia wielkiej miłości, która połączyła tytułową bohaterkę i Jarosława Kukulskiego. To delikatnie i uważnie snuta opowieść o uczuciu, które ewoluuje z czasem i które zostaje odmienione przez show-biznes. Jak potoczyłaby się dalsza kariera Anny Jantar, jak wyglądałby związek piosenkarki z Jarosławem Kukulskim, gdyby nie doszło katastrofy? Na te pytania nie znajdziemy już jednoznacznej odpowiedzi, możemy się tylko domyślać na podstawie relacji znajomych piosenkarki i listów, jakie wymieniała ze swoim mężem.

Czy Marcin Wilk dotarł do prawdziwej Anny Jantar? Można śmiało powiedzieć, że podszedł do tematu z wielką klasą i powiedział akurat tyle, by zachować godność swoich bohaterów i prawo do ich prywatności. Warte przeczytania!

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!