} ?>

Niesamowite wyznania 84-letniej modelki

Drodzy Państwo, poznajcie Carmen Dell’Orefice, 84-letnią modelkę. Carmen cały czas występuje na wybiegach i bierze udział w sesjach fotograficznych dla znanych magazynów modowych. Jak ona to robi?

Gdzie tkwi sekret zdrowia i młodego samopoczucia Carmen? Modelka zdradza tajemnicę: „Wysypiam się, regularnie pływam i nie martwię się o wiek. Dbam o to, by ciało i dusza były ciągle w formie”.

Carmen zaczęła pracować jako modelka w wieku 15 lat. Jej zdjęcia wielokrotnie bywały i nadal bywają na okładkach Vogue i Harper’s Bazaar. Modelka była wielką muzą Salvadora Dali’ego. Carmen trafiła nawet do Księgi Rekordów Guinessa jako modelka, która występuje na wybiegu najdłużej na świecie. To już prawie 70 lat!

„Żyłam z pasją i miałam niesamowite życie. Chciałabym dożyć setki i odejść w butach na wysokich obcasach” – podsumowuje Carmen. Mamy nadzieje, że Carmen będzie jeszcze długo cieszyć się zdrowiem, szczęściem i będzie inspirować kobiety na całym świecie. Pokazuje, że powinniśmy wierzyć w siebie, nie przejmować się wiekiem i upływającym czasem i zwyczajnie… cieszyć się życiem. To sekret bycia młodym duchem!

Carmen3

 

Carmen4

 

 

Zdjęcia: Instagram - Carmen Dell’Orefice

 

Więcej z kategorii Ludzie
Piosenki Hanki Ordonówny
Senior na końcu świata – Australia
DOZ Fundacja uruchomiła telefon wsparcia dla Seniorów
Telefon wsparcia dla Seniorów
Powiązane artykuły
Coraz więcej stulatków w Polsce
Jak żyją seniorzy w Czechach?
84-letnia Polka podbija świat autostopem!
Senior na końcu świata - Kanada
W czym tkwi sekret udanego związku?