Jak zostać aktorką w wieku 65 lat?

Jo Farkas miała 10 lat, gdy po raz pierwszy zamarzyła, by zostać aktorką. Od tego czasu do dnia, w którym Jo spełniła swoje marzenie, zdążyło minąć 55 lat. Poznaj wyjątkową historię Jo.

Zanim spełniła swoje marzenie, Jo zdążyła wychować trójkę dzieci, przepracować wiele lat jako szkolna psycholog i przejść na emeryturę. Nie minął rok odkąd skończyła pracę w szkole, gdy Jo dostała pierwszą rolę! Później kariera aktorska nabrała tempa i zaczęła się błyskawicznie rozwijać.

W ciągu ostatnich 20 lat Jo zagrała w wielu amerykańskich serialach i kilkunastu pełnometrażowych filmach. Występowała u boku Julii Roberts, Billy’ego Crystala i w teledysku Pharrella Williamsa do utworu „Freedom”. Zagrała w filmach takich jak „Odlotowa dziewczyna”, „Mój chłopak się żeni”, „Żywi inaczej” czy „Boxing Day”.

Zapytana, co poradziłaby seniorom, którzy marzą o aktorstwie, Jo odpowiedziała – „Po prostu zrób to! Nie zastanawiaj się, tylko zgłoś się na przesłuchanie lub poszukaj sobie agenta. Wiedz jednak, że to bardzo ciężka praca. Nie myśl o aktorstwie jako o podstawowym źródle dochodów, chyba że dobrze wyszłaś za mąż.”

Czytaj też: Co to jest kino 3D, 4D albo nawet 5D?

Oceń artykuł

(liczba ocen 0)

16736
Pytanie: Co jest dla Ciebie priorytetem przy wyborze środków chłonnych?

  Skuteczność wchłaniania moczu

  Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem

  Idealne dopasowanie

  Wygoda stosowania

Dziękujemy za przeczytanie naszego artykułu do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, zapraszamy na nasz portal ponownie!