Jak zostać aktorką w wieku 65 lat?

Jo Farkas miała 10 lat, gdy po raz pierwszy zamarzyła, by zostać aktorką. Od tego czasu do dnia, w którym Jo spełniła swoje marzenie, zdążyło minąć 55 lat. Poznaj wyjątkową historię Jo.

Zanim spełniła swoje marzenie, Jo zdążyła wychować trójkę dzieci, przepracować wiele lat jako szkolna psycholog i przejść na emeryturę. Nie minął rok odkąd skończyła pracę w szkole, gdy Jo dostała pierwszą rolę! Później kariera aktorska nabrała tempa i zaczęła się błyskawicznie rozwijać.

W ciągu ostatnich 20 lat Jo zagrała w wielu amerykańskich serialach i kilkunastu pełnometrażowych filmach. Występowała u boku Julii Roberts, Billy’ego Crystala i w teledysku Pharrella Williamsa do utworu „Freedom”. Zagrała w filmach takich jak „Odlotowa dziewczyna”, „Mój chłopak się żeni”, „Żywi inaczej” czy „Boxing Day”.

Zapytana, co poradziłaby seniorom, którzy marzą o aktorstwie, Jo odpowiedziała – „Po prostu zrób to! Nie zastanawiaj się, tylko zgłoś się na przesłuchanie lub poszukaj sobie agenta. Wiedz jednak, że to bardzo ciężka praca. Nie myśl o aktorstwie jako o podstawowym źródle dochodów, chyba że dobrze wyszłaś za mąż.”

Czytaj też: Co to jest kino 3D, 4D albo nawet 5D?

Więcej z kategorii Ludzie
DOZ Fundacja uruchomiła telefon wsparcia dla Seniorów
Telefon wsparcia dla Seniorów
95-latek bije rekord świata w biegu na 200 metrów [FILM]
Za co kochamy Danutę Szaflarską?
Powiązane artykuły
Tej 90-latki życie nie oszczędzało. Ale ostatnio spotkało ją coś cudownego!
W czym tkwi sekret udanego związku?
Piosenki Hanki Ordonówny
5 seniorek, które podbiły serca rzesz fanów
84-letnia Polka podbija świat autostopem!