Helena Norowicz, 81-letnia gwiazda wybiegów

Znana aktorka wróciła do pracy po kilkunastoletniej przerwie, tym razem wcieliła się w nową rolę. Została modelką jednej z ekskluzywnych marek odzieżowych! Gratulujemy i cieszymy się razem z panią Heleną Norowicz.„Myślę, że starsze kobiety powinny być obecne w świecie mody. Nie tylko te młode i śliczne, które wyglądają dobrze we wszystkim, co się na nie założy'' – przekonuje pani Helena Norowicz. Aktorka, a teraz także modelka, ma urodę, klasę i styl przedwojennej arystokratki i świetnie wczuła się w nową życiową rolę.

Na wybiegu i podczas modowych sesji fotograficznych towarzyszyła pani Helenie profesjonalna ekipa, która pomogła jej wejść w rolę modelki. „Pomimo wielogodzinnej pracy na planie, następnego dnia obudziłam się naładowana pozytywną energią" – tak wspomina świeżo upieczona modelka swoje pierwsze dni na wybiegu. Zachęcamy do obejrzenia krótkiego wywiadu z panią Heleną, w którym opowiada o tym, co skłoniło ją do podjęcia wyzwania i zostania modelką:

Bardzo cieszy nas sukces pani Heleny, uważamy że w świecie mody powinno być więcej miejsca dla seniorek i seniorów, a także wszystkich modelek i modeli wykraczających poza główny nurt, prezentowany w kolorowej prasie czy reklamach telewizyjnych. Ludzie mogą być piękni, niezależnie od wieku, wagi czy wzrostu. Mamy nadzieję, że do Polski trafi moda na modelki 50+, tak jak kilka lat temu zaczęło pojawiać się coraz więcej agencji zatrudniających nieco bardziej puszyste modelki.

Zachęcamy do odwiedzenia profilu Heleny Norowicz na Facebooku, gdzie mogą Państwo obejrzeć jej najnowsze zdjęcia z sesji modowej.

Więcej z kategorii Ludzie
84-letnia Polka podbija świat autostopem!
Coraz więcej stulatków w Polsce
85-letni Japończyk Hiromu Inada ukończył triatlon Ironmana
Powiązane artykuły
Tej 90-latki życie nie oszczędzało. Ale ostatnio spotkało ją coś cudownego!
W czym tkwi sekret udanego związku?
Piosenki Hanki Ordonówny
Telefon wsparcia dla Seniorów
DOZ Fundacja uruchomiła telefon wsparcia dla Seniorów
5 seniorek, które podbiły serca rzesz fanów