Gdzie pójść popływać? Aquaparki dla seniorów

Niskie temperatury za oknem nie są żadną wymówką. Pływalnie dostępne są cały rok, a zima jest właśnie najlepszą okazją, by na przekór pogodzie poczuć się nieco wakacyjnie. Świetnym argumentem przemawiającym za taką wizją rzeczywistości są często spotykane w aquaparkach zniżki dla seniorów. Gdzie zatem warto się wybrać? Niech poniższa lista będzie pewną wskazówką.

Poznań: 24.02 o 12:30 na basenie hotelu System przy ul. Lechickiej 102 organizowane będą bezpłatne zajęcia z aqua gimnastyki dla seniorów. Zapisy przyjmowane są telefonicznie: 061 87 59 527 lub 661 867 661.

Wrocław: we Wrocławskim Parku Wodnym osoby po 55 roku życia mogą spędzić 3 godziny za 10 zł korzystając z basenów rekreacyjnych i saunarium. Oferta ważna w dni powszednie od 9:00 do 11:00.

Dąbrowa Górnicza: w Aquaparku Nemo dostępne są karnety senior. Uprawniają one do korzystania z basenu w cenie 7zł za godzinę lub 12 zł za dwie godziny oraz z groty solnej w cenie 5 zł za 45 minut.

Kutno: seniorzy mogą wybierać pomiędzy basenami i sauną za 8 zł za godzinę a cotygodniowymi zajęciami seniorfit i aquasenior w cenie 28,80 za miesiąc.

Kraków: w Parku Wodnym seniorzy mogą za 11 zł przebywać w hali basenowej z sauną przez 90 minut albo uczestniczyć w zajęciach w wodzie, sali lub na siłowni.

Zatem nie pozostaje nic innego niż ruszyć na pływalnię!

Więcej z kategorii Pasje
Przeczytaj artykuł
Ból kolana po bieganiu - jak leczyć, a jak zapobiegać?
Rozgrzewka kolana przed bieganiem
Przeczytaj artykuł
Koncert dla seniorów – „Bajgosie i Limerynie”
Przeczytaj artykuł
Cukrzyca oswojona – spotkanie dla seniorów w Łodzi
Powiązane artykuły
Zadbaj o zdrowy wzrok – spotkanie dla seniorów
Jazda na rowerze
Nietrzymanie moczu – sprawdź, jakie sporty możesz uprawiać
85-letni Japończyk Hiromu Inada ukończył triatlon Ironmana
Jak żyć z alergią - spotkanie dla seniorów