100-letnia babcia w teledysku gwiazdy

Spis treści

Czy może być większe szczęście dla babci niż wnuk niespodziewanie odwiedzający ją w dniu jej urodzin? Nawet gwiazda amerykańskiej muzyki wie, jak sprawić radość jubilatce. Urodzinowa niespodzianka okazała się niezwykle emocjonująca – 100-letnia babcia w teledysku wnuka odegrała główną rolę. 

Urodzinowa niespodzianka

Amerykański raper – Macklemore, który swoją karierę rozpoczął już 17 lat temu nadal potrafi zaskoczyć nie tylko swoją rodzinę, ale także fanów. W jego najnowszym teledysku nie wystąpiły piękne modelki, ale… jego własna babcia. Powód? Wnuk chciał zrobić jubilatce niespodziankę z okazji 100 rocznicy urodzin. Jak twierdzi, jego piosenka "Glorious", do której powstał klip, mówi o celebrowaniu nowych początków i wielkiej radość z życia. Dlatego jego ukochana babcia i jej podejście do życia idealnie pasowały do myśli przewodniej utworu.

babcia w teledysku

Wzruszający teledysk

Teledysk zaczyna się niepozornie. W dniu urodzin Macklemore odwiedza w Kalifornii babcię, a prezentem ma być wspólna przejażdżka nowym kabrioletem po okolicy, na którą wzruszona jubilatka bez wahania się zgadza. 100-letnia Helen ma tego dnia robić wszystko na co tylko ma ochotę. Na jakie pomysły wpadła jubilatka?

Czytaj też: Ile wnucząt i prawnucząt ma królowa Elżbieta II? Kolejne royal baby w drodze!

Babcia w teledysku

Co babcia z wnuczkiem mogli robić wspólnie w tym dniu? Oj, wiele się działo. Helen i Ben nie zakończyli przygody na wspólnych zakupach, byli także w salonie gier, obrzucali domy jajkami i śpiewali w barze karaoke. Cały emocjonujący dzień zakończył się przyjęciem niespodzianką  z przyjaciółkami i… pokazem striptizera, który zatańczył w stroju strażaka.

Wspólny taniec, śpiew i świętowanie tego wspaniałego dnia babci z wnuczkiem możecie zobaczyć poniżej:

Wielki sukces

Klip Macklemore zaprezentował na swoim profilu w mediach społecznościowych. Film zadedykowany babci podpisał na Instagramie:

"Babciu - nie ma nic wspanialszego niż ty. Szczęśliwych setnych urodzin. Dziękuję za Werthers Originals. Rady. I za bycie częścią czegoś, co będę sobie cenił na zawsze. Kocham cię, Ben".

Teledysk do piosenki spodobał się fanom artysty na całym świecie. W ciągu jednej doby klip z babcią Helen obejrzało ponad 3 mln osób. Obecnie teledysk ma już ponad 26 milionów wyświetleń.

My też dołączamy się do życzeń dla cudownej Helen! Życzymy 200 lat ;)

Źródło: www.billboard.com

Czytaj też: 63-letnia blogerka, która podbiła świat mody